Karanlıktan Sonra – After The Dark Sansürsüz İndir

Karanlıktan Sonra – After The Dark Sansürsüz İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Karanlıktan Sonra – After The Dark

Filmin Türü: Bilim Kurgu, Dram, Fantastik

Filmin Yılı: 2013 – ABD

IMDB: 5.7

Filmin Yönetmeni: John Huddles

Filmin Oyuncuları: James D’Arcy, Sophie Lowe, Daryl Sabara, Freddie Stroma, Rhys Wakefield, Bonnie Wright, Jacob Artist

Filmin Süresi: 107 Dakika

Karanlıktan Sonra – After The Dark Fragman İzle

Karanlıktan Sonra – After The Dark Özet ve Detaylar

Endonezya’nın başkenti olan Jakarta’da yer alan uluslararası bir okuldaki mezun olmalarına çok az kalmış 12 öğrencinin, felsefe öğretmenleri tarafından onlara daha geniş perspektif ve bakış açısı kazandırmak adına son dersinde kurgulattığı kıyamet senaryolarında hayatta kalma teorileri ve fikirlerini çok güzel ve ilgi çekici bir biçimde işlemiş olan After the Dark – Karanlıktan Sonra sizlere 107 dakikalık muhteşem bir bilim kurgu, gerilim ve felsefe ile harmanlanmış hikaye sunuyor.

Yönetmen koltuğunda John Huddies’in oturduğu After the Dark – Karanlıktan Sonra’nın senaryo metni de filmin yönetmeni olan John Huddies tarafından kaleme alınmıştır. Filmin müzikleri ise Nicholas O’Toole ve Jonathan Davis tarafından bestelenmiştir. 2013 yılında gişe gösterimi yapılan After the Dark – Karanlıktan sonra, sırf filmin sonu nedeniyle olduğunu düşündüğümüz birçok izleyicisinde olumsuz yorum almış olsa da uluslararası film ve dizi değerlendirme ve arşiv sitesi olan IMDB üzerinde yapılan puanlamada 10 üzerinden 5.7 gibi vasatın üstünde olan yapımların alabildiği puanı almış ve Rotten Tomatoes kullanıcılarının %71’inin de beğenisini kazanmıştır.

James D’Arcy, Sophie Lowe, Daryl Sabara, Freddie Stroma, Rhys Wakefield, Bonnie Wright, Jacob Artist gibi genç, dinamik ve son dönemde popülaritesi artan oyunculara sahip After the Dark – Karanlıktan Sonra muhteşem sahne efektleri eve kurgusu ile fantastik gerilim severlerin vazgeçilmezi olmuş durumda.

Fantastik gerilim ve psikolojinin yanı sıra ilk izlediğinizde anlayamadığınız ve ancak belki de ikinci veya üçüncü izlediğinizde “heee” diyebileceğiniz ağır felsefi düşünceler de içeren After the Dark – Karanlıktan Sonra aslında çabuk ve yüzeysel bir şekilde değerlendirilemeyecek değerli bir bilim kurgu ve gerilim filmi olarak karşımıza çıkıyor.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Karanlıktan Sonra – After The Dark Filminden Kareler

Karanlıktan Sonra - After The Dark Sansürsüz İndir

Karanlıktan Sonra - After The Dark Sansürsüz İndir

Karanlıktan Sonra - After The Dark Sansürsüz İndir

Filmin rar şifresi: indirbakalim.comBenzer Filmler

Kendi Yolumda Sansürsüz Full İndir
Hababam Sınıfı Yaz Oyunları Sansürsüz Full İndir
Bartkowiak Sansürsüz Full İndir
Kingdom: Ashin of the North Sansürsüz Full İndir