Katilin Sesi – Radio Silence Sansürsüz Full İndir

Katilin Sesi – Radio Silence Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Katilin Sesi – Radio Silence

Filmin Türü: Gerilim

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 5.5

Filmin Yönetmeni: Philippe Gagnon

Filmin Oyuncuları: Carrie-Lynn Neales, Georgina Haig, John Ralston, Marc Senior, Sebastian Pigott

Filmin Süresi: 90 Dakika

Katilin Sesi – Radio Silence Fragman İzle

Katilin Sesi – Radio Silence Özet ve Detaylar

Katilin Sesi – Radio Silence filminde; Dr.Jill, radyo programı yapan bir psikologdur. Yayında insanların ilişkileri hakkında terapi yapmaktadır. Ratingleri çok yüksektir. Fakat bir gece Alexis isimli genç bir kadın telefonla yayına bağlanır. Sevgilisinin kendisini aldattığını anlatır. Jill kıza alycı bir tavırla yaklaşır ve bu işe bir son vermesi gerektiğini anlatır. Telefonun ucundan bir silah sesi duyulur. Jill bu olaydan sonra radyo programı yapmayı bırakır. Normal hastaları ile uğraşmaya başlar. Ancak yayın yaptığı radyo zarar etmektedir. Genel müdürü değişmiş eski arkadaşlarından bay Stuart müdür olmuştur.

Katilin Sesi – Radio Silence filminde; Stuart, radyonun ratinglerini yükseltmek için, Jill’i yayına çıkmaya ikna eder. Jill, eskisi gibi, karşısındakini aşağılayıcı olmayacağını söyler. Fakat yayına çıktığı ilk hafta, bir hafta önce silah ile intihar ettiğini düşündükleri Alexis telefondadır. Jill bu olaya çok şaşırır yapımcı olan arkadaşı Clear’a çok kızar. Eve döndüğünde onu başka bir sürpriz beklemektedir. Kapının önüne bir buket siyah gül ve bir not bırakılmıştır. Gelen notta ‘’ gece rahat uyuyabiliyor musun?’’ yazılıdır. Jill sonraki gün sokağa çıktığında, aynı yazının afişlerinin üstünde de olduğunu görür. Bu olayı polise haber verir. Ancak polisler bu olayla ilgili şu anda bir şey yapamayacaklarını açıklarlar.

Katilin Sesi – Radio Silence filminde; Jill yayından çıktığı bir gece otoparka indiğinde, arkadaşı Clear’ın bıçaklanmış olduğunu görür. Bağırarak yardım ister. Güvenlik şefi olay yerine gelir, polis ve ambulans çağırır. Ancak Clear aldığı bıçak darbelerinden dolayı ölür. Polis şüpheli sıfatı ile Jill’in ifadesini alır. Yayındaki konuşmaları ve güvenlik kameralarını incelemeye alır. Bu incelemeler sonucunda, Alexis’in son aramasının bir oyun olduğu ortaya çıkar. Bu oyunu yeni müdür Stuart planlamıştır. Bu arada polis güvenlik kameralarından, güvenlik şefinin kameraları görmediği alandan otoparka girip çıktığını tespit eder. Bu yüzden güvenlik şefinin ifadesini alırlar.

Katilin Sesi – Radio Silence filminde; Güvenlik şefi Jill’in eski erkek arkadaşıdır. Ancak Jill’in en yakın arkadaşı Cear ile ilişkisi olmuştur. Clear’ı öldürmesi için nedeni var gibi görünüyor. Güvenlik şefi durumu Jill ile konuşmak için onun evine gelir. Clear ile ilişkisinden söz edince, Jill onu evden kovar. Güvenlik şefi asansöre bineceği sırada öldürülür. Jill, eski erkek arkadaşının peşinden gittiğinde onun öldürülmüş olduğunu görür. Bu olay üzerine yayına çıkmak üzere radyoya gelir. Burada katile meydan okur. Katil ortaya çıkacak mı? Jill’de arkadaşları gibi ölecek mi? bu sorulara ve daha fazla sorumuza cevap bulabilmek için, sitemizden Katilin Sesi – Radio Silence filmini indirip, sansürsüz, Türkçe Dublaj, 4K kalitesinde full olarak izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Katilin Sesi – Radio Silence Filminden Kareler

Katilin Sesi – Radio Silence Sansürsüz 4K İndir

Katilin Sesi – Radio Silence Sansürsüz 4K İndir

Katilin Sesi – Radio Silence Sansürsüz 4K İndir

 Benzer Filmler

Aşk Baharı Beklemez – Let It Snow Sansürsüz Full İndir
Konut – Hogar Sansürsüz Full İndir
Cesedin Ölümü Sansürsüz Full İndir
Aslan Kral – The Lion King Sansürsüz Full İndir

Yorumlar

  1. uğur dedi ki:

    rar şifresi nedir?

  2. uğur dedi ki:

    RAR MŞİFRESİNİ VERİRMİSİNİZ