Keçiyi Kaçırma – Cabras Da Peste Sansürsüz Full İndir

Keçiyi Kaçırma – Cabras Da Peste Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Keçiyi Kaçırma – Cabras Da Peste

Filmin Türü: Aksiyon, Komedi, Suç

Filmin Yılı: 2021 – Brezilya

IMDB: 6.1

Filmin Yönetmeni: Vitor Brandt

Filmin Oyuncuları: Edmilson Filho, Juliano Cazarré, Letícia Lima, Matheus Nachtergaele, Victor Allen

Filmin Süresi: 97 Dakika

Keçiyi Kaçırma – Cabras Da Peste Fragman İzle

Keçiyi Kaçırma – Cabras Da Peste Özet ve Detaylar

18 Mart 2021‘de Netflix Türkiye tarafından yayınlanacak olan Netflix Brezilya yapımı komedi filmidir. 1 saat 37 dakikadan oluşan film, aksiyon sahneleri ile dikkat çekiyor. Yönetmenliğini Vitor Brandt‘ın yaptığı filmin senaryosunu ise Brandt ile birlikte Denis Nielsen kaleme aldı. Filmin oyuncu kadrosunda Matheus Nachtergaele, Edmilson Filho, Leandro Ramos, Letícia Lima, Juliano Cazarré, Evelyn Castro, Falcão gibi isimler yer alıyor. Filmin orijinal adı ise Cabras da Peste. Avrupa’da ise Get the Goat adı ile yayınlanacak.

Filmin konusu, Şehrin sevilen maskotu olan Celestina adlı keçinin peşine düşen iki bahtsız polis, azılı suçlularla karşı karşıya gelince boylarından büyük bir işe kalkıştıklarını anlar. 2 polis, bir ton soruşturma, uyuşturucu kaçakçılığı, dövüş sanatlarıyla dolu sahneler ve bir keçi. Brezilya yapımı komedi filmi Keçiyi Kaçırma, kırsal bölgede görevli olan Bruceuilis (Edmilson Filho) adlı polisin öyküsünü anlatıyor. Bruceuilis yaşadığı küçük kentin maskotu olan keçi Celestina’yı kurtarmak için

São Paulo’ya gider ve burada masa başında görevli olan polis memuru Trindade (Matheus Nachtergaele) ile tanışır. Üstelik Trindade uzmanlık alanı olmamasına rağmen onunla birlikte kent sokaklarında bir maceraya atılmaya karar verir.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Keçiyi Kaçırma – Cabras Da Peste Filminden Kareler

Keçiyi Kaçırma - Cabras Da Peste Sansürsüz Full İndir

Keçiyi Kaçırma - Cabras Da Peste Sansürsüz Full İndir

Keçiyi Kaçırma - Cabras Da Peste Sansürsüz Full İndir

 Benzer Filmler

Seni Buldum Ya Sansürsüz Full İndir
Şaka Peşinde – Bad Trip Sansürsüz Full İndir
Arkadaş Oyunları – Buddy Games Sansürsüz Full İndir
Just Say Yes Sansürsüz Full İndir