Kirli Para – The Laundromat Türkçe Dublaj İndir

Kirli Para – The Laundromat Türkçe Dublaj İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Kirli Para – The Laundromat

Filmin Türü: Dram

Filmin Yılı: 2019

IMDB: 6.3

Filmin Yönetmeni: Steven Soderbergh

Filmin Oyuncuları: David Schwimmer, Gary Oldman, Matthias Schoenaerts, Melissa Rauch, Meryl Streep

Filmin Süresi: 95 Dakika

Kirli Para – The Laundromat Fragman İzle

Kirli Para – The Laundromat Özet ve Detaylar

Ellen Martin, eşini göl gezisinde teknenin alabora olması sonucu kaybeder. Bu kazada 21 kişi hayatını kaybetmiştir. Görüştüğü avukat beş milyon dolar kadar bir tazminat alabileceğini söyler. Ellen Martin, kızı ve iki torunu ile Paris’e tatile gider. Bu tatil eğlenmekten ziyade eşi ile ilk tanıştıkları yeri yeniden görmek istemesidir. Kiraladıkları otel dairesine yerleşecekleri sırada, yetkililer dairenin bir vakıf şirketi tarafından kiralandığını söylerler. Aynı zamanda kendi paralarının yatmadığını öğrenirler.

Ellen Martin tazminat işini ve sigorta şirketini araştırmaya başlar. Tekne gezisi düzenleyen adamlar tekneleri sigorta yapmışlardır. Ancak sigorta yaptıkları sigorta şirketi başka şirkete devir edilmiş. Yeni şirkette ise muhatap yoktur. Aslında bu şirket kağıt üzerinde var olan ve Panama’da bir posta kutusundan başka görünür hiçbir adresi olmayan bir şirkettir.

Ellen Martin araştırmaya başladıkça, sigorta şirketinin sahibinin görünmediğini, müdürünün ise bir sürü şirketin müdürü olduğunu görür. Ancak hiçbir zaman karşısında bir muhatap bulamaz.

Kirli Para – The Laundromat filminde, 2016 yılında kamuoyuna sızan Panama belgelerinin gerçek yüzünün ne olduğunu, vergi vermemek için zenginlerin hangi yollara başvurduğunu, rüşvet paralarının nasıl aklandığını anlatan güzel bir film. Eğer ekonomi ile az çok ilgileniyorsanız Kirli Para – The Laundromat filmini sitemizden indirip, sansürsüz, Türkçe dublaj, 4K kalitesinde izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Kirli Para – The Laundromat Filminden Kareler

Kirli Para – The Laundromat Sansürsüz 4K İndir

Kirli Para – The Laundromat Sansürsüz 4K İndir

Kirli Para – The Laundromat Sansürsüz 4K İndir

 Benzer Filmler

Para Uçağı – Money Plane Sansürsüz Full İndir
Azizler Filmi Sansürsüz Full İndir
Double Dad Sansürsüz Full İndir
Telin Dışında – Outside the Wire Sansürsüz Full İndir