Kış Uykusu Sansürsüz Full İndir

Kış Uykusu Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Kış Uykusu

Filmin Türü: Dram

Filmin Yılı: 2014 – Almanya, Fransa, Türkiye

IMDB: 8.2

Filmin Yönetmeni: Nuri Bilge Ceylan

Filmin Oyuncuları: Ayberk Pekcan, Demet Akbağ, Haluk Bilginer, Melisa Sözen, Nejat İşler

Filmin Süresi: 196 Dakika

Kış Uykusu Fragman İzle

Kış Uykusu Özet ve Detaylar

Kış Uykusu filmi 2014 yılında gösterime giren, Dram türünde, bir Nuri Ceylan Bilge filmi. Kış Uykusu filminin konusu ise; Emekliye ayrılmış bir tiyatrocunun Anadolu’nun küçük bir kasabasında yaşadıklarını anlatıyor. Kış Uykusu filminin içeriğinde kısaca söz edecek olursak. Aydın emekliye ayrılmış bir tiyatrocudur. Emekliliğini Kapadokya’da babasından kalma otelde geçirmektedir. Hayatında iki kadın vardır biri genç karısı Nihal ve eşinden ayrılmış ve abisinin yanına dönen Necla. Aydın Bey arada kasabada ki bir dergiye arada yazılar yazmaktadır. Kışın bastırması ile Aydın Beyi sıkıntılar basmaktadır.

Türk sinemasının Cannes tescilli, bol ödüllü yönetmeni Nuri Bilge Ceylan’ın Bir Zamanlar Anadolu’da filminden sonra hayata geçirdiği ve Cannes’da büyük ödül Altın Palmiye’ye layık görülen son filmi olan Kış Uykusu’nun başrolünde Haluk Bilginer yer alırken kadroda kendisine Demet Akbağ, Melisa Sözen, Ayberk Pekcan, Serhat Kılıç, Tamer Levent, Nejat İşler ve Nadir Sarıbacak eşlik ediyor.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Kış Uykusu Filminden Kareler

Kış Uykusu Sansürsüz Full İndir

Kış Uykusu Sansürsüz Full İndir

Kış Uykusu Sansürsüz Full İndir

Filmin rar şifresi: indirbakalim.comBenzer Filmler

Derin Tutkular (Sous Emprise) Sansürsüz Full İndir
Kuluçka (Hatching) Sansürsüz Full İndir
Diorama Sansürsüz Full İndir
Lou Sansürsüz Full İndir

Yorumlar