Kıyamet Yakındır – The Decline Sansürsüz Full İndir

Kıyamet Yakındır – The Decline Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Kıyamet Yakındır – The Decline

Filmin Türü: Gerilim

Filmin Yılı: 2020 – Kanada

IMDB7.1

Filmin Yönetmeni: Patrice Laliberté

Filmin Oyuncuları: Isabelle Giroux, Marc Beaupré, Marc-André Grondin, Marilyn Castonguay, Réal Bossé

Filmin Süresi: 83 Dakika

Kıyamet Yakındır – The Decline Fragman İzle

Kıyamet Yakındır – The Decline Özet ve Detaylar

Kıyamet Yakındır – The Decline filminde; Alain, kıyametin yakın olduğunu, büyük bir kıtlık olacağını videolar aracılığı ile duyurmaktadır. Alain’in kıyamet senaryolarına inanan altı kişi onun hayatta kalma kampında eğitim almaya giderler. Alain kampa katılan altı kişiye eğitim vermeye başlar. Eğitimlerin içinde avlanma, bitki yetiştirme, silahlı eğitim, bulundukları kampa gelecek bir saldırıda yapacakları savunmaya kadar vardır. Elle hazırladıkları bubi tuzaklarını denerler. Artan bubi tuzaklarını François isimli katılımcının elinde patlar ve ölür.

Kıyamet Yakındır – The Decline filminde; kampa katılanlardan dördü polise haber vermeleri gerektiğini söylese de, bir katılımcı ile kamp sahibi Alain adamı orada gömmeleri gerektiğini, yoksa polisin hepsini cinayetten içeri atacağını söyler. Aralarında tartışma çıkar. Dört katılımcı kamptan ayrılmak ister. Alain, Anna ismindeki katılımcıyı bacağından vurur. diğer üç tane kampa katılan ormana doğru kaçar. Alain ve David ismindeki katılımcı silah ile onların peşine düşer. Ormanda kaçanları bir sürü tehlike beklemektedir. Kardan dolayı yolda ilerlemek zordur. Alain’in etrafa kurduğu bir sürü tuzak vardır. Ayrıca peşlerinde silahlı ve araziyi iyi tanıyan iki kişi vardır. Kaçanlar hayatta kalabilecek mi? Bu sorunun cevabını bulabilmek için, Kıyamet Yakındır – The Decline filmini izlemenizi tavsiye ederim.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Kıyamet Yakındır – The Decline Filminden Kareler

Kıyamet Yakındır – The Decline Sansürsüz 4K İndir

Kıyamet Yakındır – The Decline Sansürsüz 4K İndir

Kıyamet Yakındır – The Decline Sansürsüz 4K İndirBenzer Filmler

Şipşak Anadolu Sansürsüz Full İndir
Peri Masalı Sansürsüz Full İndir
Nereye Bakıyor Bu Adamlar Sansürsüz Full İndir
İblisin Oğlu 13. Vahşet Sansürsüz Full İndir