Kolpaçino Sansürsüz Full İndir

Kolpaçino Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Kolpaçino

Filmin Türü: Aksiyon, Komedi

Filmin Yılı: 2009 – Türkiye

IMDB: 6.0

Filmin Yönetmeni: Atıl İnaç

Filmin Oyuncuları: Ali Çatalbaş, Ali Sürmeli, Aydemir Akbaş, Haktan Pak, Şafak Sezer

Filmin Süresi: 98 Dakika

Kolpaçino Fragman İzle

Kolpaçino Özet ve Detaylar

Kolpaçino, son dönem Türk sinemasının parodi-yapımları arasında özgün senaryosuyla öne çıkan yapımlardan. Birbiriyle bağlantılı yedi komik karakterin bir günde başına gelen olağanüstü olayların komik bir şekilde beyazperde’ye yansıtıldığı bu filmde Şafak Sezer, tabiri caizse adeta destan yazıyor. Temposu ve kurgusuyla enteresan bir hikayeye sahip olan Kolpaçino’da Şafak Sezer’in kendine has performansı gerçekten de kaydadeğer. Filmin 250 kopya ile Türkiye’de, 50 kopya ile Avrupa’da aynı anda vizyona girdi. Filmin senaristliğini Leman Çizerleri Suat Özkan, Kaan Ertem ile Şafak Sezer üstlendi.

Kolpaçino filmi 2009 yılında gösterime giren, Aksiyon ve Komedi türünde güzel bir film. Kolpaçino film serisini ilki olan bu filmde, yedi arkadaşın bir günde başına gelen komik olayları anlatıyor. İlgi ile izleyebileceğiniz çok güzel bir film. Bu güzel filmi evinizin rahatlığında izlemek istiyorsanız, sitemizden indirip izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Kolpaçino Filminden Kareler

Kolpaçino Sansürsüz Full İndir

Kolpaçino Sansürsüz Full İndir

Kolpaçino Sansürsüz Full İndir

Filmin rar şifresi: indirbakalim.comBenzer Filmler

İblisin Oğlu 13. Vahşet Sansürsüz Full İndir
Karaman’ın Koyunu Sansürsüz Full İndir
Kırımlı Filmi Sansürsüz Full İndir
Meddah Filmi Sansürsüz Full İndir