Konut – Hogar Sansürsüz Full İndir

Konut – Hogar Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Konut – Hogar

Filmin Türü: Dram, Gerilim

Filmin Yılı: 2020 – İspanya

IMDB: 6.6

Filmin Yönetmeni: Àlex Pastor, David Pastor

Filmin Oyuncuları: Cemal Hünal, Duygu Şen, Mehmet Mayda, Merve Sevi, Serkan Göksu

Filmin Süresi: 103 Dakika

Cesedin Ölümü Fragman İzle

Konut – Hogar Özet ve Detaylar

Konut – Hogar filminde; Javier iş başvurusu için bir reklam ajansına başvurur. Natilia aradıkları elemanın daha vasıfsız bir eleman olduğunu, onun kariyerindeki bir eleman pozisyonunda açıklarının olmadığını söyler. Javier için iş bulma umutları azalmıştır. Harcamalardan kısma yapmaları gerekmektedir. Bunun için kirada oldukları lüks evden babadan kalma eve taşınırlar. Eşi Marga arabayı satarak, iş aramaya toplu taşıma araçları ile gitmesini ister. Javier bunu yapacağını söyler, ama arabayı satmaz. Yeni iş bulma umutları tamamen bitmiştir.

Konut – Hogar filminde; Şimdi sürekli olarak eski taşındığı evi gözetlemeye başlamıştır. Ev sahipleri evden işe gittiğinde, gizlice eve girmeye başlamış ve ev sahipleri hakkında bilgiler toplamaktadır. Eski evini bir aile kiralamıştır. Tomas bir şirket sahibidir. Güzel eşi Lara ve küçük kızı Monica ile yaşamaktadır. Tomas daha önce trafik kazası yapmış, bu yüzden alkol tedavisi görmüştür. Tomas’ın alkol bağımlılığı için toplu seanslara katıldığını öğrenmiştir. Javier bu toplantılara katılarak, Tomas ile samimiyeti ilerletir. Javier, Tomas’ın ailesi ile de tanışır. Bu tanışmalar sonucu aile ile de dost olmaya başlar. Tomas’ın yeniden alkole başlaması için çeşitli oyunlar oynar. Javier, Tomas’ın yeniden alkole başlamasını niçin istiyor? Tomas’ın ailesi ile samimiyeti niçin ilerletti? Bu soruya cevap bulabilmek için, Konut – Hogar filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Konut – Hogar Filminden Kareler

Konut – Hogar Sansürsüz 4K İndir

Konut – Hogar Sansürsüz 4K İndir

Konut – Hogar Sansürsüz 4K İndirBenzer Filmler

9 Kere Leyla Sansürsüz Full İndir
Cin Bebek 2 Sansürsüz Full İndir
Araf 4: Meryem Sansürsüz Full İndir
Afacan Çöp Kamyonu: Noel Macerası Sansürsüz Full İndir

Yorumlar

  1. murat dedi ki:

    paylaşım için teşekkür ederim.
    rar şifresini gönderir misin