Küçük Kadınlar –  Little Women Sansürsüz Full İndir

Küçük Kadınlar –  Little Women Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Küçük Kadınlar –  Little Women

Filmin Türü: Dram, Romantik

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 8.0

Filmin Yönetmeni: Greta Gerwig

Filmin Oyuncuları: Eliza Scanlen, Florence Pugh, Meryl Streep, Saoirse Ronan, Timothée Chalamet

Filmin Süresi: 135 Dakika

Küçük Kadınlar –  Little Women Fragman İzle

Küçük Kadınlar –  Little Women Özet ve Detaylar

Küçük Kadınlar –  Little Women filminde; Babaları Amerikan iç savaşına katılmış dört kız kardeş ve anneleri hayat ile mücadele etmektedir. Bu aile ekonomik sıkıntılar içerisindedir. Ancak bu sorunu ve diğer sorunları beraber hareket ederek aşmaya çalışmaktadırlar. Dört kız kardeşin hepsinin ilgi alanı ve hayali çok farklıdır. Babaları bu kızlar için Küçük Kadınlar demektedir. Bu aile ekonomik zorluklarına rağmen aynı zamanda da yardım sever bir ailedir.

Küçük Kadınlar –  Little Women filminde; Zengin komşularının torunu Teddy, en büyük kız olan ve yazarlıkla uğraşan Jo’ya ilgi duymaktadır. Zengin ve huysuz halaları Avrupa’ya JO’yu götürmeyi düşünürken, Amy’i götürmeye karar verir. Meg komşularının öğretmeni olan John ile evlenir. Teddy ise Jo’ya evlenme teklif eder. Jo bu teklifi şu anda erken olduğu için kabul etmez. Jo, New York’a öğretmenlik ve yazarlık yapmak için gider. Amy halası ile Avrupa’ya gider. Meg ise John ile evlenmiştir.

Küçük Kadınlar –  Little Women filminde; Küçük kardeşleri Beth hastalanınca Jo geri temelli olarak dönüş yapar. Bu dönüşünde annesine, Teddy’i sevdiğini döndüğünde bunu ona açıklayacağını söyler. Avrupa’da olan Amy, Teddy ile karşılaşır. Bu ikili burada ailelerinden habersiz olarak evlenirler. Küçük kardeşleri Beth hastalığa yenik düşer ve ölür. Beth’in son isteği ise yazmayı bırakan Jo’dan yeniden güzel hikayeler yazmasını ister. Amy ile Teddy Avrupa’dan dönüş yaparlar. Jo, Teddy’e sevdiğini açıklayacağı sırada, Teddy, Amy ile evlendiğini açıklar. Jo bu duruma çok üzülse de sevindiğini söyler. Jo bu üzüntü ile bu zamana kadar yayın kuruluşlarının isteği ile yazdıklarını yakar ve yeni bir kitap yazar. Yazdığı kitabı yayın evine yollar. Jo’nun yazdığı kitap basılacak mı? Jo kendine erkek arkadaş bulacak mı? Bu sorularımıza ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, Küçük Kadınlar –  Little Women filmini izlemenizi öneririm. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Küçük Kadınlar –  Little Women Filminden Kareler

Küçük Kadınlar -  Little Women Sansürsüz 4K İndir

Küçük Kadınlar -  Little Women Sansürsüz 4K İndir

Küçük Kadınlar -  Little Women Sansürsüz Full İndirBenzer Filmler

Horse Girl Sansürsüz Full İndir
İsimsiz Katiller – Killers Anonymous Sansürsüz İndir
Kırk Yalan Sansürsüz İndir
Garez  – The Grudge  Sansürsüz İndir