Kumdaki Dehşet – Sand Sharks Sansürsüz Full İndir

Kumdaki Dehşet – Sand Sharks Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Kumdaki Dehşet – Sand Sharks

Filmin Türü: Bilim Kurgu, Fantastik, Komedi

Filmin Yılı: 2011 – ABD

IMDB: 2.6

Filmin Yönetmeni: Mark Atkins

Filmin Oyuncuları: Brooke Hogan, Corin Nemec, Gina Holden, Nicole Zeoli, Vanessa Lee Evigan

Filmin Süresi: 86 Dakika

Kumdaki Dehşet – Sand Sharks  Fragman İzle

Kumdaki Dehşet – Sand Sharks  Özet ve Detaylar

Brooke Hogan, Vanessa Evigan, Gina Holden ve Julie Berman gibi güzel ve çekici aktrisler ile harmanlanmış vahşi köpek balıklarının insan eti avlamaya çalıştığı bir yapıtla karşı karşıyasınız. Sinema eleştirmenleri tarafından yapılan negatif yorumlar ve sinema filmi otoriteleri tarafından verilen düşük puanlara rağmen aksiyon, macera, korku ve komedi dolu Kumdaki Dehşet sizlere fantastik bir 86 dakika vadediyor.

Her ne kadar hikaye başlangıcı klişe ve çok bilindik olsa da bir grup genç yaz tatilini geçirmek ve değerlendirmek üzere bir göl evine giderler. Buradaki tehlike herkesçe beklenen üzere suda yüzen vahşi köpek balıkları olmalıdır. Fakat sıkı durun, Kumdaki Dehşet’te insan eti avlayan köpek balıkları suda değil kumda yaşamaktadırlar. Filme konu olan gençlerin öğrendiklerinde şok oldukları bu durum ile baş etmelerini konu alan Kumdaki Dehşet, 2011 yılı ABD yapımı bir filmdir. Beklenenin aksine yüksek kalitede görüntüler ve sahneler sunamayan Kumdaki Dehşet, kurgusal açıdan da mükemmel bir senaryoya sahip değildir. Tüm bu haklı olumsuz eleştirilere rağmen Kumdaki Dehşet’in yönetmeni Hollywood’un önemli simalarından Mark Atkins’dir.

Aksiyon ve macera dolu sahnelerle dolu Kumdaki Dehşet, sizlere 86 dakikalık korku ve biraz komedi içeren ama fantastik sahnelerle dolu sahnelerin yanında, bir grup gencin kumda yaşayan vahşi köpek balıkları ile yaşadıkları mücadeleyi, gençlerin kendi aralarındaki ilişkileri gözler önüne seriyor. Aksiyon ve macera ile harmanlanmış korku ve fantastik görüntülerin ve olayların yer aldığı Kumdaki Dehşet’i izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Kumdaki Dehşet – Sand Sharks  Filminden Kareler

Kumdaki Dehşet - Sand Sharks Sansürsüz 4K İndir

Kumdaki Dehşet - Sand Sharks Sansürsüz 4K İndir

Kumdaki Dehşet - Sand Sharks Sansürsüz 4K İndirBenzer Filmler

Terkedilmiş Filmi Sansürsüz Full İndir
Yola Çıkmak Sansürsüz Full İndir
Birleşen Gönüller Sansürsüz Full İndir
Mihrez: Cin Padişahı Sansürsüz Full İndir