Love Wedding Repeat Sansürsüz Full İndir

Love Wedding Repeat Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Love Wedding Repeat

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yılı: 2020 – İngiltere, İtalya

IMDB5.9

Filmin Yönetmeni: Dean Craig

Filmin Oyuncuları: Eleanor Tomlinson, Freida Pinto, Jack Farthing, Olivia Munn, Sam Claflin

Filmin Süresi: 100 Dakika

Love Wedding Repeat Fragman İzle

Love Wedding Repeat Özet ve Detaylar

Love Wedding Repeat filminde; Jack, kız kardeşinin arkadaşı Dina ile geçirdiği üç gün sonunda ondan ayrılacaktır. Bu üç günde ona aşık olmuştur. Duygularını ifade etmekte güçlük çektiğinden sevdiğini söyleyememiştir. Uçağa binmek için ayrılacakları sırada, Jack kendi cesaretini toplayıp sevdiğini söyleyip öpmeye karar verir. Tam harekete geçeceği sırada, Greg isminde eski bir tanıdığı ortaya çıkar ve olayın gizemini bozar. Bu olayın üstünden üç yıl geçmiştir. Jack’in kız kardeşi Hayley evlenecektir. Hayley İtalya’da tanıştığı Roberto ile evlenmeye karar verir. Düğün İtalya’da yapılacaktır.

Love Wedding Repeat filminde; Hayley bu mutlu gününde çok heyecanlıdır. Hayley düğüne çok ilginç isimleri davet etmiştir. Bu davetli listesinde, Jack’in eski sevgilisi Amanda ve yeni sevgilisi, Hayley’in en yakın arkadaşı ve nedimesi Bryan, Bryan’a sürekli asılan Rebaca, İskoç kıyafeti giyen Sidney, Hayley’in gazeteci arkadaşı Dina vardır. Bu davetlilerin hepsi düğünde aynı masada oturacaktır. Bu masaya düğüne davetsiz olarak katılan Hayley’in eski sevgilisi Marc’ta katılmıştır.

Love Wedding Repeat filminde; Marc, Hayley’den Roberto’yu terk edip, onunla gelmesini istemektedir. Onunla gelmez ise üç hafta önce seviştiklerini, Roberto’ya söylemek ile tehdit eder. Hayley telaş ile Jack’ten onu uyutmasını ister. Jack masada Marc’ın isminin olduğu yerdeki bardağa uyku ilacı koyar. Fakat her şey onun planladığı gibi gitmez. Yaramaz çocuklar masadaki isimliklerin yerleri ile oynamıştır. İlaçlı içkiyi Marc içmemiştir. Uyku ilacına içecek kişiye göre insanları kaderleri değişecektir. Uyku ilacı kim içti? Bu soruya cevap bulabilmek için, Love Wedding Repeat filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Love Wedding Repeat Filminden Kareler

Love Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndir

Love Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndir

Love Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndirBenzer Filmler

Gamonya: Hayaller Ülkesi Sansürsüz Full İndir
Automata Filmi Sansürsüz Full İndir
Jurassic Attack – Dinazor Saldırısı Sansürsüz Full İndir
Dolittle Sansürsüz Full İndir