Masal Şatosu: Sihirli Davet Sansürsüz Full İndir

Masal Şatosu: Sihirli Davet Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Masal Şatosu: Sihirli Davet

Filmin Türü: Aile

Filmin Yılı: 2019 – Türkiye

IMDB: 4.0

Filmin Yönetmeni: Burak Kuka

Filmin Oyuncuları: Ayça Tilki, Ayşegül Çınar, Berk Coşkun, Ecrin Su Çoban, Nila Fırat

Filmin Süresi: 100 Dakika

Masal Şatosu: Sihirli Davet Fragman İzle

Masal Şatosu: Sihirli Davet Özet ve Detaylar

Oldukça sürükleyici bir öyküyü içeriğinde barındıran Masal Şatosu: Sihirli Davet tam anlamıyla masal tadında bir sinema filmi olarak karşımıza çıkıyor. Son derece etkileyici görsel efektlere sahip olan sinema filminin oldukça ilgi gördüğünü de söylemek mümkün oluyor. Üstelik en yeni teknolojik çekim tekniklerinin uygulandığı Masal Şatosu: Sihirli Davet filmi, seyir keyfi açısından da son derece iddialı bir film olarak izleyicisinin karşısına çıkıyor.

Filmin genel teması genç bir kızın masal diyarına açılan bir kapıyı keşfetmesi konusu üzerine şekillenmektedir. Henüz 11 yaşındaki Neşe bir masal diyarına giden yolun kapısına ait anahtarı bulacaktır. Bu anahtarı bulduktan sonra olaylar bambaşka bir hal alacaktır. Siz de bu olayları takip etmeyi isterseniz Masal Şatosu: Sihirli Davet full indir özelliği kullanarak, bu güzel filmi izleyebilirsiniz.

Neşe hem abisi hem de arkadaşlarıyla birlikte tatil yapmak için gittikleri yerde çok da güzel bir yaz tatili yaşamaktadır. Ancak bir gece Neşe bahçelerinde tuhaf bir şey görecektir. Artık bu güzel yaz tatili bambaşka bir hal almak üzerededir. Neşe ne mi görmüştür? Elbette ki Neşe evlerinin bahçesinde bir cüce görmüştür. Bu cüce aynı zamanda masal kahramanıdır.

Sabah olur olmaz hemen Neşe evlerinin bahçesine çıkacaktır. Bahçede esrarengiz bir anahtar bulan Neşe, hemen bu anahtarın ne olduğu araştırmaya başlayacaktır. Siz de bu güzel filmi baştan sona kadar seyretmeyi istiyorsanız Masal Şatosu: Sihirli Davet full indir seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Masal Şatosu: Sihirli Davet Filminden Kareler

Masal Şatosu: Sihirli Davet Sansürsüz Full İndir

Masal Şatosu: Sihirli Davet Sansürsüz Full İndir

Masal Şatosu: Sihirli Davet Sansürsüz Full İndirBenzer Filmler

İblisin Oğlu 13. Vahşet Sansürsüz Full İndir
Karaman’ın Koyunu Sansürsüz Full İndir
Kırımlı Filmi Sansürsüz Full İndir
Meddah Filmi Sansürsüz Full İndir