Meteler Filmi Sansürsüz Full İndir

Meteler Filmi Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Meteler Filmi

Filmin Türü: Aksiyon, Savaş

Filmin Yılı: 2019 – Türkiye

IMDB: 6.4

Filmin Yönetmeni: Burak Akyol

Filmin Oyuncuları: Cem Okyay, Gökhan Mumcu, Kerem Tanık, Serhan Çeliker, Temmuz Gürkan Karaca

Filmin Süresi: 95 Dakika

Meteler Filmi Fragman İzle

Meteler Filmi Özet ve Detaylar

Meteler, Yüzbaşı Kürşad ve 8 askerin yer aldığı Meteler timinin teröristlerle verdiği mücadeleyi konu ediyor. Afrin operasyonunun 43. gününde Meteler timi, canları pahasına bölgede bulunan teröristler ve onlara destek veren yabancı unsurlarla zorlu bir mücadeleye girişir. Burak Akyol’un yönetmen koltuğunda oturduğu filmin kadrosunda Gökhan Mumcu, Serhan Çeliker, Temmuz Gürkan Karaca, Cem Okyay, Kerem Tanık gibi isimler yer alıyor.

Meteler Filmi 2019 yılında gösterime giren, Aksiyon ve Savaş türünde güzel bir film. Meteler Filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Suriye iç savaşı sırasında Türkiye’nin Afrin bölgesinde yaptığı operasyon sırasında, Yüzbaşı Kürşat ve 8 askerin yer aldığı Meteler timinin teröristler ile girdiği mücadeleyi işlemiş. Aksiyon ve savaş türü film izlemeyi sevenler için izlemelerini tavsiye ederim. Bu güzel filmi evinizde izlemek isterseniz, indirbakalim.com sitesinden, Turbobit linkinden indirebilirsiniz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Meteler Filmi Filminden Kareler

Meteler Filmi Sansürsüz Full İndir

Meteler Filmi Sansürsüz Full İndir

Meteler Filmi Sansürsüz Full İndir

 Benzer Filmler

Meddah Filmi Sansürsüz Full İndir
Meryem Filmi Sansürsüz Full İndir
İçimdeki Ses Sansürsüz Full İndir
Çukur 4.Sezon 3.Bölüm Sansürsüz Full İndir