Ne Olacak Şimdi Sansürsüz Full İndir

Ne Olacak Şimdi Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Ne Olacak Şimdi

Filmin Türü: Aile, Komedi

Filmin Yılı: 1979 – Türkiye

IMDB: 7.6

Filmin Yönetmeni: Atıf Yılmaz

Filmin Oyuncuları: Adile Naşit, Bülent Kayabaş, Levent Kırca, Perran Kutman, Şener Şen

Filmin Süresi: 83 Dakika

Ne Olacak Şimdi Fragman İzle

Ne Olacak Şimdi Özet ve Detaylar

Uzun bir süredir evli olan Nuran ve Şakir çifti İstanbul’a taşınırlar. Ancak bu büyük şehirde işler beklendiği gibi gitmez. Şakir burada bambaşka bir adama dönüşür ve türlü çapkınlıklarıyla karısını aldatmaya başlar. Bu tavra daha fazla dayanamayan Nuran boşanmaya karar verir. Davanın haberini alan Şakir de kendisine avukat tutar. Böylece buluşan iki avukat Özden ve Orhan beklenmedik bir şekilde birbirlerine aşık olurlar ve böylece tüm hikaye karakterlerini içine alan trajikomik olaylar yaşanmaya başlar.
Atıf Yılmaz tarafından yazılıp yönetilen filmin oyuncu kadrosunda Perran Kutman, Adile Naşit, Nevra Serezli, Levent Kırca ve Şener Şen gibi usta isimler yer alıyor.

Ne Olacak Şimdi filmi, 1979 yılında gösterime giren, Aile ve Komedi türünde güzel bir film. Ne Olacak Şimdi filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Şakir ile Nuran, evli bir çifttir. Bu çift geçim yüzünden İstanbul’a taşınırlar, burada Şakir Nuran’ı aldatmaya başlar. Nuran, Şakir’in bu aldatmalarından sıkılıp boşanma davası açmak için avukat tutar. Şakir’de buna karşılık avukat tutar. İkilinin tuttukları avukatlar onları boşar, fakat kendileri aşık olurlar.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Ne Olacak Şimdi Filminden Kareler

Ne Olacak Şimdi Sansürsüz Full İndir

Ne Olacak Şimdi Sansürsüz Full İndir

Ne Olacak Şimdi Sansürsüz Full İndir

 

Filmin rar şifresi: indirbakalim.comBenzer Filmler

Aşkın Renkleri – colors of love Sansürsüz Full İndir
Geçen Yaz Sansürsüz Full İndir
Godzilla Vs. Kong Sansürsüz Full İndir
Ferry Sansürsüz Full İndir