Ölümcül Dövüş Efsanesi: Akrebin İntikamı Sansürsüz Full İndir

Ölümcül Dövüş Efsanesi: Akrebin İntikamı Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Mortal Kombat Legends: Scorpions Revenge – Ölümcül Dövüş Efsanesi: Akrebin İntikamı

Filmin Türü: Aksiyon, Animasyon, Macera

Filmin Yılı: 2020 – ABD

IMDB: 7.7

Filmin Yönetmeni: Ethan Spaulding

Filmin Oyuncuları: Joel McHale, Grey Griffin, Jennifer Carpenter, Kevin Michael Richardson, Steve Blum, Fred Tatasciore, Robin Atkin Downes, Jordan Rodrigues, Darin De Paul, Patrick Seitz, Ike Amadi, Dave B. Mitchell, Artt Butler

Filmin Süresi: 80 Dakika

Ölümcül Dövüş Efsanesi: Akrebin İntikamı Fragman İzle

Ölümcül Dövüş Efsanesi: Akrebin İntikamı Özet ve Detaylar

Öncül, mirasından haberi olmayan ya da neden Sub-Zero (Joe Taslim) tarafından avlandığı, mahvolmuş bir MMA savaşçısı olan Cole Young’u (Lewis Tan) izliyor. Ailesinin güvenliğinden korkan Young, Earthrealm Özel Kuvvetler biriminin ajanı Sonya Blade’in (Jessica McNamee) izini sürmeye başlar. Yol boyunca Young, kendisiyle aynı gizemli doğum lekesini taşıyan Özel Kuvvetler Binbaşı Jackson “Jax” Bridges (Mehcad Brooks) ile tanışır. Young kısa süre sonra kendisini Earthrealm koruyucusu Lord Raiden Tapınağı’nda bulur; burada kendisine sığınak verilir ve galaksiler arası bir savaşa hazırlanmak için Liu Kange (Ludi Lin), Kung Lao (Max Huang) ve Kano (Josh Lawson) gibi yetenekli savaşçılarla eğitim alır. dövüş sanatları Earthrealm’i Outworld düşmanlarına karşı bir kez ve sonsuza kadar savunmak için savaşır.

McQuiod böylesine popüler bir franchise üstlenirken her karaktere özel önem vermek istedi. “Bunlar, Sonja, Jax veya Kung Lao olsun, saygı duyulan karakterler. Sadece Kung Lao’yu görmeye gelen insanların büyük bir yüzdesinin olduğunu ya da en sevdikleri kişinin Sonja olduğunu söyleyip durdum ” dedi McQuoid . “Bu kadro kadrosundaki karakterleri yönetmek çok önemliydi ve elimden geldiğince her karakterin var olmak için bir nedeni olduğundan ve onların gereğinden az ya da abartılı hissetmediklerinden emin olmaya çalıştım; gerçekten zordu. Bu çok yoğun, çok katmanlı bir film, [bunu ve bunu] bekleyen süper hayranlardan pek çok önyargılı fikir içeriyor. Dikkate alınması gereken çok şey var! ”

Yeni bir “Mortal Kombat” filminin piyasaya sürülmesi, çılgınca popüler video oyunu “Mortal Kombat 11” ilk kez sahneye çıktığından bu yana neredeyse iki yıl oldu. Film serisinin ve video oyunlarının hayranları için bu, orijinal film serisini yeniden tanımanın tam zamanı. Aşağıda, diğer “Mortal Kombat” filmlerini nerede izleyebileceğinizi ve yayınlayabileceğinizi öğrenin.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Ölümcül Dövüş Efsanesi: Akrebin İntikamı Filminden Kareler

Ölümcül Dövüş Efsanesi: Akrebin İntikamı Sansürsüz Full İndir

Ölümcül Dövüş Efsanesi: Akrebin İntikamı Sansürsüz Full İndir

Ölümcül Dövüş Efsanesi: Akrebin İntikamı Sansürsüz Full İndirBenzer Filmler

Kendi Yolumda Sansürsüz Full İndir
Hababam Sınıfı Yaz Oyunları Sansürsüz Full İndir
Bartkowiak Sansürsüz Full İndir
Kingdom: Ashin of the North Sansürsüz Full İndir