Oyunbozan – Systemsprenger Sansürsüz Full İndir

Oyunbozan – Systemsprenger Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Oyunbozan – Systemsprenger

Filmin Türü: Dram

Filmin Yılı: 2019 – Almanya

IMDB: 7.9

Filmin Yönetmeni: Nora Fingscheidt

Filmin Oyuncuları: Albrecht Schuch, Gabriela Maria Schmeide, Helena Zengel, Lisa Hagmeister, Melanie Straub

Filmin Süresi: 118 Dakika

Oyunbozan – Systemsprenger Fragman İzle

Oyunbozan – Systemsprenger Özet ve Detaylar

Dram sevenlerin gözyaşlarını tutamayacağı Oyunbozan, küçük bir kızın kendi iç dünyasında yaşadığı hüzünleri, umutsuzlukları ve zarar görme korkularına karşı çevresine ördüğü aşılmaz duvarları yalın bir dille anlatmaktadır. Oyunbozan full indir seçenekleri ile izleme şansı sunan filmde, sabırla hareket eden işinin ehli bir terapistin bu minik kızın dünyasının kapısını aralamayı nasıl başardığına tanık olmak mümkündür.

Berlin film festivalinde iki ödüle layık görülen film, iyi yazılmış senaryosu ve oyuncuların muhteşem performansı ile  göz doldurmaktadır. Filmin harikalar yaratan rejisi ufak tefek kusurlarını örtmekte ve baş rol oyuncusu Helena Zengel’in kendinden büyük oyunculuk yeteneği ile Oyunbozan kendini göstermektedir.

Oyunbozan Konusu

Benni, ne annesi ne de diğer insanlar tarafından istenmeyen bir çocuktur. Dokuz yaşındaki çocuk, annesi tarafından sosyal hizmetler kurumuna verilir. Bir süre bakıcı aile yanında kalan Benni, yaşadığı travmalar ve istismaslara karşı asi bir tavır takınmaktadır. Yeniden annesinin yanında kalmak isteyen ancak kabul görmeyen çocuğun şimdi bir tek şansı vardır. O da Micha, yani okulun öfke kontrol terapistidir.

Micha, Benni’nin içindeki korku dolu  ve sevgi arayışı içinde olan kalbi görür. Onun sessiz çığlıklarını duyar. Bu asi görünüşlü çocukta aslında kırılgan bir yapı olduğunu anlar. Birlikte çıktıkları bir kamp yolculuğunda çocuğun gizli kalmış duygularının açığa çıkmasını sağlayan Micha, geri döndüklerinde acaba yine eski Benni ile mi karşılaşacaktır?  Bunu öğrenmek için Oyunbozan full indir  platformlarını tercih edebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Oyunbozan – Systemsprenger Filminden Kareler

Oyunbozan - Systemsprenger Sansürsüz Full İndir

Oyunbozan - Systemsprenger Sansürsüz Full İndir

Oyunbozan - Systemsprenger Sansürsüz Full İndirBenzer Filmler

Para Uçağı – Money Plane Sansürsüz Full İndir
Azizler Filmi Sansürsüz Full İndir
Double Dad Sansürsüz Full İndir
Telin Dışında – Outside the Wire Sansürsüz Full İndir