Patron Bebek 2 – The Boss Baby 2 Sansürsüz Full İndir

Patron Bebek 2 – The Boss Baby 2 Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Patron Bebek 2 – The Boss Baby 2

Filmin Türü: Animasyon, Komedi, Macera

Filmin Yılı: 2021 – ABD

IMDB: 5.9

Filmin Yönetmeni: Tom McGrath

Filmin Oyuncuları: Alec Baldwin, James Marsden, Amy Sedaris

Filmin Süresi: 107 Dakika

Patron Bebek 2 – The Boss Baby 2 Fragman İzle

Patron Bebek 2 – The Boss Baby 2 Özet ve Detaylar

Sevimli Patron Bebek Ted ve erkek kardeşi Tim, The Boss Baby 2: Family Business adlı animasyon filminin ikinci bölümünde yetişkin oldular. Macera dolu arsa, Ted ve Tim’i, ebeveynleri kurtarmak ve yolculukta ilişkilerini yeniden kurmak için bir casusluk görevinde gösterir. Yıllar geçtikçe kardeşler birbirinden uzaklaşır ve Tim büyüyen kızıyla aynı trajediyi yaşar. Eğlenceli bir macera yolculuğunun ardından film, “Büyüdünüz diye, bu ayrı büyümek zorunda olduğunuz anlamına gelmez” diyor. Maceracılar için koltuğunuzu bağlayın çünkü BabyCorp yine başarılı. Evde oturan baba Tim Templeton, 7 yaşındaki kızı Tabitha ve bebeği Tina’ya bakıyor. Aynı zamanda karısı Carol aile için ekmek kazanıyor. Patronunun küçük erkek kardeşi Ted, aslında bir patron oldu ve riskten korunma fonu şirketi Ted Templeton Financial’ı yönetiyor. Tim’in hayatı, kızının büyüdüğünü anlayana kadar mükemmeldir. Tim, kendisiyle pek konuşmayan kardeşi Ted’de bu duyguyu uyandırdı ve Tabitha da aynı şeride doğru gidiyor.

Tim durumu incelemeden önce BabyCorp tekrar canını sıkar. Bebeği Tina, aile işini takip ederek bebek patrona dönüşür (ilk bölümde Ted bebek patron oldu).

Tina Tim’e süper gizli bir görev hakkında bilgi verir ve Tim’in Ted Amcası ile hemen iletişime geçmesini ister. Tim, küçük kardeşini aramaktan pek hoşlanmaz ve konuşmaktan kaçınmaya çalışır. Ancak Tina, Ted’i kendi yöntemleriyle evlerine getirmeyi başarır. Daha sonra yetişkinler Tim ve Ted’i BabyCorp’a götürür. Kriz Merkezinde, Tina kardeşlere Dr. Erwin Armstrong tarafından yönetilen Acorn İleri Çocukluk Merkezi hakkında bilgi verir. Erwin, bebekleri daha hızlı ve daha sert gelişmeye zorlayarak çocukların eğlenceli çocukluklarını elinden alıyor. Tine, “Çalışmak ve oyun oynamamak Jack’i sıkıcı bir çocuk yapar” felsefesine inanır ve bu nedenle Tim ve Ted’in bebeğe dönüşmesini ve Erwin’in gerçek amaçlarını öğrenmek için okula sızmasını ister. Dr. Erwin Armstrong, bir yetişkinin mekanize ameliyatlı giysisinin içine gizlenmiş bir bebekti. Erwin otoriteden, özellikle de çocuklarına hükmeden ebeveynlerden nefret ederdi. Ebeveynlerden kurtulmak ve bir Bebek Devrimi (B-Day) getirmek istedi. Armstrong, kreşindeki bebekleri, şeytani niyetlerini körüklemek için QT Snap adlı bir uygulamayı kodlamak üzere programladı. Uygulama, ebeveynleri kontrol edilebilir zombilere dönüştüren hipnotize edici ışınlar yaydı.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Patron Bebek 2 – The Boss Baby 2 Filminden Kareler

Patron Bebek 2 - The Boss Baby 2 Sansürsüz Full İndir

Patron Bebek 2 - The Boss Baby 2 Sansürsüz Full İndir

Patron Bebek 2 - The Boss Baby 2 Sansürsüz Full İndir

 Benzer Filmler

Sonsuz Fırtına (Infinite Storm) Sansürsüz Full İndir
Carter Sansürsüz Full İndir
Prey Sansürsüz Full İndir
Moonshot Sansürsüz Full İndir

Yorumlar