Piranalar – La Paranza Dei Bambini Sansürsüz Full İndir

Piranalar – La Paranza Dei Bambini Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Piranalar – La Paranza Dei Bambini

Filmin Türü: Dram, Suç

Filmin Yılı: 2019 – İtalya

IMDB: 6.3

Filmin Yönetmeni: Claudio Giovannesi

Filmin Oyuncuları: Artem Tkachuk, Ciro Pellechia, Francesco Di Napoli, Pasquale Marotta, Viviana Aprea

Filmin Süresi: 105 Dakika

Piranalar – La Paranza Dei Bambini Fragman İzle

Piranalar – La Paranza Dei Bambini Özet ve Detaylar

Piranalar, benzersiz bir aksiyon filmi olarak ön planda duruyor. Başarılı bir cast ile çekilen film, milyonlarca insan tarafından sinemalarda izlendi. Yönetmen başarılı bir imaj çizerek; karakter kurgusunu ve aksiyon kareograflarını başarılı bir şekilde betimliyor. Sanat yönetimi noktasında da kusursuza yakın olan Piranalar filmi, oldukça ses getirdi. Görsel estetik açısından da oldukça değerli bir film olan Piranalar, kusursuz bir aksiyon filmini gözler önüne seriyor.  Filmi torrent indir seçeneğiyle dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz. Aksiyon filmlerinin sevenler bu filmi de oldukça sevecektir.

Gencecik yaşlarda olan Nicola, Tyson, Bicottino, Lollipop, O’Ruus ve Briato; tek dertleri, biraz para kazanıp, kendilerine güzel elbiseler ve bir scooter almaktadır. Saf ve güzel duygularını yıllarca koruyan gençler; gün geçtikçe bu duygularından uzaklaşmaya başlayacaklardır. Yaşadıkları mahallenin hakimiyetleri altına almak için silahlara bulaşan gençler; mahalle adaleti adına, dolaylı yollarla iyilik yapmaya çalışırlar. Zaman geçtikçe aralarındaki bağ güçlenir ve bir süre sonra tam anlamıyla kardeş olurlar. Gözlerini dönmüştür ne polis, ne silah ne de hapishane arkadaşların, gözünü korkutabilmektedir. Silahların, suikastçıların kol gezdiği mahallerde yaşan gençler; karşılarına umulmadık bir seçimle karşı, karşıya gelecektir. Artık yapacakları tek bir şey vardır; ya sevgiyi seçeneklerdir ya da vahşeti.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Piranalar – La Paranza Dei Bambini Filminden Kareler

Piranalar - La Paranza Dei Bambini Sansürsüz Full İndir

Piranalar - La Paranza Dei Bambini Sansürsüz Full İndir

Piranalar - La Paranza Dei Bambini Sansürsüz Full İndirBenzer Filmler

İblisin Oğlu 13. Vahşet Sansürsüz Full İndir
Karaman’ın Koyunu Sansürsüz Full İndir
Kırımlı Filmi Sansürsüz Full İndir
Meddah Filmi Sansürsüz Full İndir