Prison Break 5.Sezon 7.Bölüm Sansürsüz Türkçe Full İndir

Prison Break 5.Sezon 7.Bölüm Sansürsüz Türkçe Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Prison Break 5.Sezon 7.Bölüm Türkçe Full İndir

Prison Break 5.Sezon Fragman İzle

Prison Break 5.Sezon Özet ve Detaylar

Prison Break 5.Sezon çok heyecanlı bir sezon olarak karşımıza çıkıyor. Daha önceki Sezonda Michael’in Sara’yı hapishaneden kurtarırken öldüğü sanılmaktaydı. Fakat Michael aslında ölmemiştir. CIA ajanı olan Poseidon, onu karısı ve çocuğu ile tehdit ederek kendisi için çalışmasını sağlamıştır. Michael’e azılı bir terörist olan Kaniel Ourtis ismindeki bir terörist kimliği vermiştir. Prison Break 5.Sezon iç savaş yaşayan Yemen’de başlıyor. Michael’in Yemen’deki görevi azılı bir cihatçı teröristi hapishaneden çıkarmaktır. Michael, T-Bag’e bir resim yolluyor. T-Bag bu resim ile Lincoln’u buluyor. Lincoln, kardeşinin yaşadığına inanarak Sara’ya durumu anlatıyor. Sara bu arada Jacop ile evlenmiştir. Ardan yedi yıl geçmiştir. Jacop aslında Poseidon’un kendisidir. Michael’in sadece hayatını karartmamış, karısı ve çocuğunu da almıştır. Sara, Michael’in yaşadığına ilk başlarda inanmaz. Fakat T-Bag, Sara’ya yardım etmektedir. Jacop sıkışınca kendisini vurdurur. Sara ilk başlarda ajan Paul Kellerman’dan şüphelenmektedir. Kellerman’ın peşine T-Bag’i takar. T-Bag Kellerman’ın evine gider, ancak burada bir sürpriz ile karşılaşır. İki kişi eve baskına gelmiştir ve Kellerman’ı vurmuştur. T-Bag, eve gelen kişileri takibp eder. Bu kişiler Jacop ile görüşürken videoya çeker. Bu görüntüleri Sara’ya gösterir.

Bu arada Yemen’de hapishaneden büyük bir kaçış planı yapan Michael aksilikler ile karşılaşmaktadır. Tam bu sırada yardımına abisi Lincoln gelir. Lincholn’un yardımı ile hapishaneden kaçmayı başarırlar. Fakat Yemen’den çıkmak o kadar kolay değildir. Çünkü Cihatçı teröristler ile işbirliği yapan Poseidon onlara her türlü engeli çıkartmaktadır. Yemen’den zorda olsa kaçmayı başarırlar. Fakat Michael yaralanmıştır. Acil müdahaleye ihtiyacı vardır. Poseidon’da peşlerindedir. Michael, yaptığı basit bir plan ile Amerika’ya dönmeyi başarır. Burada hem kendisini haklamak, hem de Poseidon’u halt edip, Sara ve çocuğunun güvenliğini sağlamak için mücadele eder.

Prison Break 5.Sezonunu hiç sıkılmadan izleyeceğinizi umuyorum. Çünkü aksiyon ve macera üst seviyede. Bu sezon dizinin final sezonu gibi yayınlanmış. Prison Break 5.sezonu evinizde izlemek isterseniz, sitemizden Turbobit linkinden indirebilirsiniz. İyi seyirler.

Filmden Kareler

Prison Break 5.Sezon Sansürsüz Türkçe Full İndir

Prison Break 5.Sezon Sansürsüz Türkçe Full İndir

Prison Break 5.Sezon Sansürsüz Türkçe Full İndir

 Benzer Filmler

Minari 2020 Sansürsüz Full İndir
Gitmesine İzin Ver – Let Him Go Sansürsüz Full İndir
Gelincik Sansürsüz Full İndir
Pretoria’dan Kaçış – Escape from Pretoria Sansürsüz Full İndir

Yorumlar

  1. MEHMET AKTEPE dedi ki:

    RAR ŞİFRESİNİ ÖĞRENEBİLİRMİYİM