Queen & Slim Sansürsüz Full İndir

Queen & Slim Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Queen & Slim

Filmin Türü: Dram, Romantik, Suç

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 7.0

Filmin Yönetmeni: Melina Matsoukas

Filmin Oyuncuları: Bokeem Woodbine, Chloë Sevigny, Daniel Kaluuya, Dominic Cancelliere, Jodie Smith

Filmin Süresi: 132  Dakika

Queen & Slim Fragman İzle

Queen & Slim Özet ve Detaylar

Son dönemlerde çekilmiş politik filmler arasında görülen Quen & Slım, sinema eleştirmenleri tarafından onlarca güzel yoruma tabi oldu. Film, siyahi bir çiftin başına gelen dram dolusu hikaye’yi konu ediniyor. Aslında günümüz dünyasında ırkçılık gibi yozlaşmış bir kültürün ne denli tehlikeli olduğunu ve insanların hayatlarını ne derecede değiştirip, mahvedeceğini anlatıyor. Doğru görüntü kullanımı ve dramaturji ile film oldukça değerli bir seyir zevkini bizlere sunuyor. Ayrıca filmin birçok prestijli film festivalinden ödül aldığını belirtmekte fayda var. Dünya’ya bakış açışınızı sorgulatacak ve yeni bir ufuktan dünya’ya bakmanızı sağlayacak bu filmi şiddetle izlemenizi tavsiye ediyoruz. Quen & Slım filmini torrent indir seçeneğiyle indirebilir ve dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz.

Siyahi bir çift ilk romantik buluşmalarını gerçekleştirmek üzerlerdir. Oldukça heyecanlı ve mutlulardır. Ancak mutlulukları o kadar da uzun sürmeyecektir. Ohio’da güzelliklerle dolu planlarını uygulamaya koyulurken; yolda trafik polisi tarafından durdurulurlar. Neler olduğunu anlamayan çift, kendilerini yüksek seslerin ve gerilen polislerin arasında bulurlar. Polisler kadim bir gaddarlığa sahiptirler. Siyahi adam kendini ve kız arkadaşını korumak için polisi öldürmekten başka çaresi kalmaz. Her şeyin bir anda geliştiği bu olay’da adam; satış görevlisidir kız arkadaşı ise eza avukatıdır. Yaşamları bir anda değişen çift, polislerden hızla kaçarlar. Ancak olay anında bir video çekilmiş ve tüm dünya’ya yayılmıştır.  Artık hiçbir şey hayal ettikleri gece kadar masum ve güzel olmayacaktır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Queen & Slim Filminden Kareler

Queen & Slim Sansürsüz Full İndir

Queen & Slim Sansürsüz Full İndir

Queen & Slim Sansürsüz Full İndirBenzer Filmler

Rus’un Oyunu Sansürsüz Full İndir
Justice League Dark: Apokolips War Sansürsüz Full İndir
Ot Filmi Sansürsüz Full İndir
Patron Gibi – Like a Boss Sansürsüz Full İndir