Recep İvedik 6 Sansürsüz Full İndir

Recep İvedik 6 Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Recep İvedik 6

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yılı: 2019 – Türkiye

IMDB: 2.4

Filmin Yönetmeni: Togan Gökbakar

Filmin Oyuncuları: Furkan Bayraktar, Nurullah Çelebi, Şahan Gökbakar, Somer Karvan

Filmin Süresi: 110 Dakika

Recep İvedik 6 Fragman İzle

Recep İvedik 6 Özet ve Detaylar

Recep İvedik 6 filminde; Recep İvedik gelen posta ile sevinçten havalara uçar. Çünkü en çok sevdiği yemek olan kuru fasulye festivaline davetlidir. Bu haberi duyduktan sonra koşarak en yakın arkadaşı Nurullah’ın kahvesine koşar. Durumu ona anlatır, festivale ikisi beraber katılacaktır. Yalnız festival İstanbul’dadır.  Nurullah turizm işi ile uğraşan akrabasını arayarak Konya’ya iki kişilik yer ayırtmak ister. Telefonun iyi çekmemesinden dolayı, yeğeni Konya’yı Kenya olarak anlar. Kenya’ya hemen tur vardır. Bu tura onları kayıt eder. İkili Konya’ya gidecek gibi hazırlık yaparlar.

Recep İvedik 6 filminde; Gidecekleri gün geldiğinde uçağa binerler. Uçağa bindiklerinde siyahi yolcuların fazlalığı dikkatlerini çeker. Ancak Konya’ya Mevlana türbesine ziyarete gittiklerini düşünürler. Uçak havalanır üç buçuk yol gitmesine rağmen inmemesi üzerine, görevliye ne zaman ineceklerini sorarlar. Görevli üç saat sonra ineceklerini söyleyince şaşırırlar. Konya’nın bu kadar tutmayacağını söylerler. Görevli Kenya’ya gittiklerini söyler. Uçak Kenya’ya indiğinde, tur rehberi Ersin onları karşılar. Dört yıldızlı otelde kalacaklarını düşünürken, böceklerin girdiği çadırlarda kalırlar. Gündüz vahşi hayvanların büyük göçünü izlemek için tura çıkarlar.

Recep İvedik 6 filminde; Yolda Recep İvedik sıkışır ve iş görmek için aşağıya iner. Geç kalınca büyük göçü kaçırmak isteyen arabadakiler, gitmek ister. Arabanın gideceğini anlayan Nurullah arkadaşını yalnız bırakmamak için arabadan iner. Arabadakiler büyük göçü izlemek için gider. ikili vahşi doğada yalnız kalmışlardır. Recep İvedik kampın yolunu bulacağını söyleyerek yola çıkarlar. Vahşi doğada yollarını kaybederek, kaybolurlar. Kaybolduktan sonra Afrika’nın vahşi doğasında bir birinden değişik maceralar başlarına gelir. Ne gibi maceralar yaşadıklarını öğrenmek için, Recep İvedik 6 filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Recep İvedik 6 Filminden Kareler

Recep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndir

Recep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndir

Recep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirBenzer Filmler

Gamonya: Hayaller Ülkesi Sansürsüz Full İndir
Automata Filmi Sansürsüz Full İndir
Jurassic Attack – Dinazor Saldırısı Sansürsüz Full İndir
Dolittle Sansürsüz Full İndir