Richard Jewell Sansürsüz Full İndir

Richard Jewell Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Richard Jewell

Filmin Türü: Biyografi, Dram, Suç

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 7.5

Filmin Yönetmeni: Clint Eastwood

Filmin Oyuncuları: Jon Hamm, Kathy Bates, Olivia Wilde, Paul Walter Hauser, Sam Rockwell

Filmin Süresi: 131 Dakika

Richard Jewell Fragman İzle

Richard Jewell Özet ve Detaylar

Richard Jewell, gerçekçi bir sinema filminin örneğidir. Güçlü senaryosu ve çekim tekniği ile oldukça başarılı filmler arasındadır. Kendine has bir kamera çizgisini oluşturan film, güçlü senaryosuyla da oldukça dikkat çekiyor. Dramatik bir senaryo’ya sahip olan film, günümüz yargı muhakemesini de oldukça eleştiriyor. Alt metinlerin ve göndermelerin oldukça bol olduğu Richard Jewell filmini torrent indir seçeneğiyle dilediğiniz gibi indirebilir, keyifle izleyebilirsiniz.

Bu film bizleri 1996 Atlanta Olimpiyatları’nda yaşanan olaylara götürüyor. O dönem Olimpiyat oyunlarında bombalı bir saldırı gerçekleştirilmiştir. Bu durumun suçlusu olarak da Richard Jewell görünmektedir. Jewell, güvenlik görevlisi olarak çalışan kendi halinde bir adamdır. Düzenlenen bombalı saldırı saatler içerisinde tüm Dünya’ya duyurulur. Televizyonlar, gazeteler, radyolar Richar Jewll’in bu bombalı katliamda suçlu olduğunu ve onun terörist olduğunu söylemektedir. Yaşanan olayların içerisinde ne yapacağını bilemeyen Richard Jewwel; 2 ay sonrasında suçsuz olduğu ortaya çıkar. Artık suçsuz olduğu ortaya çıksa bile Richard Jewell’in hayatı geçmişteki gibi olması imkansızdır. Bambaşka bir hayata, istemeyerek girmek üzeredir.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Richard Jewell Filminden Kareler

Richard Jewell Sansürsüz Full İndir

Richard Jewell Sansürsüz Full İndir

Richard Jewell Sansürsüz Full İndir

Filmin Şifresi: indirbakalim.comBenzer Filmler

Rus’un Oyunu Sansürsüz Full İndir
Justice League Dark: Apokolips War Sansürsüz Full İndir
Ot Filmi Sansürsüz Full İndir
Patron Gibi – Like a Boss Sansürsüz Full İndir