Sahir Deep Web Sansürsüz Full İndir

Sahir Deep Web Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Sahir Deep Web

Filmin Türü: Korku

Filmin Yılı: 2019 – Türkiye

IMDB: 5.8

Filmin Yönetmeni: Berk Aygül

Filmin Oyuncuları: Melda Yazgı, Sebahat Adalar, Sinan Bengier, Tahsin Taşkın, Tevfik İnceoğlu

Filmin Süresi: 96 Dakika

Sahir Deep Web Fragman İzle

Sahir Deep Web Özet ve Detaylar

Türkiye’de çekilen Sahir Deep Web, özel güçlere sahip olan ve bunun farkına varan bir kadının hayatını konu alıyor. 2019 yılında çekilen bu film, oldukça ses getiren filmler arasında yer alıyor. Korku unsurlarının ve gizemin harmanlandığı Sahir Deep Web, izleyebileceğiniz en iyi korku filmleri arasında yer alıyor. Türkiye’de çekilmiş korku filmleri arasında yer alan Sahir Deep Web, izleyicilerini oldukça gergin ruh haline büründürüyor. Filmi Torrent İndir seçeneğiyle indirebilir, dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz.

Meltem, genç bir kadındır. Sıradanlaşmış ve normal hayatına devam etmektedir. Uzun bir süreli bir ilişkiye sahip olan Meltem, yaşadıkları acı deneyimlerinden kaynaklı; ilişkisini bitirir.  Hayatına temiz ve yeni bir sayfa açar ve kendini yeniden tanımaya başlar. Ayrılığından kaynaklı ve geleceğini merak ettiği için fal bakmaya gider. Yaşlı bir kadın fal bakarken, bu kadının nereden geldiğini merak eder. Aslında Meltem, oldukça özel birisidir. Ancak falcı dışında kimse bunun farkında değildir. Gün geçtikçe kendini daha iyi tanıyarak, içindeki gücün farkına varır. Hayatına her giren yeni insanlarla bu gücün sanıldığının üzerinde olduğunu hisseder. Lakin bu güç onu büyük bir çıkmaza sürükleyecektir. Bu çıkmaz onun ya sonu ya da bambaşka bir geleceğinin başlangıcı olacaktır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Sahir Deep Web Filminden Kareler

Sahir Deep Web Sansürsüz Full İndir

Sahir Deep Web Sansürsüz Full İndir

Sahir Deep Web Sansürsüz Full İndirBenzer Filmler

Karaman’ın Koyunu Sansürsüz Full İndir
Kırımlı Filmi Sansürsüz Full İndir
Meddah Filmi Sansürsüz Full İndir
Meryem Filmi Sansürsüz Full İndir