Saklambaç – Ready or Not Sansürsüz Full İndir

Saklambaç – Ready or Not Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Saklambaç – Ready or Not

Filmin Türü: Gerilim, Gizem, Korku

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 7.0

Filmin Yönetmeni: Matt Bettinelli-olpin, Tyler Gillett

Filmin Oyuncuları: Adam Brody, Andie MacDowell, Elyse Levesque, Kristian Bruun, Samara Weaving

Filmin Süresi: 95 Dakika

Saklambaç – Ready or Not Fragman İzle

Saklambaç – Ready or Not Özet ve Detaylar

Saklambaç – Ready or Not filminde; Alex ve Grace bir buçuk yıllık beraberlikten sonra evlenmeye karar verirler. Evliliklerini yapmak için Alex’in ailesinin malikanesinde düğün yapılır. Ailenin yıllardır geleneksel olarak uyguladıkları, aile girecek kişinin kart makinesinin belirlediği oyunu oynaması gereklidir. Grace’de bu oyunu oynamak için, ilk önce oyun makinesinden kart çeker. Çektiği kartta Saklambaç oyunu çıkmıştır. Grace oyunun kuralını sorduğunda, gün doğana kadar yakalanmadan saklanması gerektiği söylenir.

Saklambaç – Ready or Not filminde; Ancak Saklambaç oyunun kuralları oyunların içindeki en vahşi ve ölümle sonuçlanan bir oyundur. Aile bireyleri gün doğmadan aileye girecek kişiyi yaralayıp, özel odadaki masanın üzerinde kurban etmeleri gerekmektedir. Bu kurallardan habersiz olan Grace, saklandığı yerde canı sıkılır ve yatak odasına gider. Alex yatak odasında onu karşılar. Bu arada aile bireylerinden bir kadında yatak odasına gelir. Bir başka aile üyesi, bu kadını Grace sanıp ateş ederek öldürür. Saklandığı yerde Grace dehşete düşer. Diğer aile bireyleri odaya gelir ve cesedi ortalıktan kaldırırlar. Alex, Saklambaç oyunun kurallarını Grace’ye anlatır. Grace artık bunun bir oyun olmadığını, kendisi için ölüm kalım savaşı olduğunu anlar. Grace evi bilen ve silahlı aile bireylerinden kurtulmayı başarabilecek mi? Grace kurtulmak için neler yapacak. Aile bireylerinden ona yardım eden olacak mı? Bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden Saklambaç – Ready or Not filmini indirip, sansürsüz, Türkçe Dublaj, 1080p kalitesinde full olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Saklambaç – Ready or Not Filminden Kareler

Saklambaç - Ready or Not Sansürsüz 4K İndir

Saklambaç - Ready or Not Sansürsüz 4K İndir

Saklambaç - Ready or Not Sansürsüz 4K İndirBenzer Filmler

Hürkuş: Göklerdeki Kahraman Sansürsüz Full İndir
Lego DC: Szam – Sihir & Canavarlar Sansürsüz Full İndir
Rus’un Oyunu Sansürsüz Full İndir
Justice League Dark: Apokolips War Sansürsüz Full İndir