Sessiz Bir Yer –  A Quiet Place Sansürsüz Full İndir

Sessiz Bir Yer –  A Quiet Place Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Sessiz Bir Yer –  A Quiet Place

Filmin Türü: Dram, Gerilim, Korku

Filmin Yılı: 2018 – ABD

IMDB: 7.8

Filmin Yönetmeni: John Krasinski

Filmin Oyuncuları: Cade Woodward, Emily Blunt, John Krasinski, Millicent Simmonds, Noah Jupe

Filmin Süresi: 95 Dakika

Sessiz Bir Yer –  A Quiet Place Fragman İzle

Sessiz Bir Yer –  A Quiet Place Özet ve Detaylar

Sessiz Bir Yer –  A Quiet Place filminde; Dünyayı inanılmaz bir yaratık sürüsü istila etmiştir. Üç çocuklu bir aile kırsalda izole şekilde yaşamaktadır. Bu aile kendi arasında sesli olarak iletişim kurmamaktadır. İşaret dili kullanmaktadırlar. Bunun nedeni ise dünyayı istila eden yaratığın en ufak bir sesi dahi çok uzaklardan duyması ve oraya saldırı düzenlemesidir. Bu yaratık ses haricinde algılama yapmamaktadır. Koruyucu zırhı sayesinde ateşli silahlar işlememektedir. Bu ailenin en büyük çocuğu olan kızın işitme engelli olmasından dolayı işaret dilini bilmeleri bir avantajları olmuştur. Aile bazı ihtiyaçlarını yakındaki kasabadaki marketten gidip kafalarına göre almaktadır. Dört yaşındaki ufak erkek çocuğu son gittiklerinde oyuncak bir roket almak ister. Baba ses çıkartacağını düşündüğünden oyuncak roketin pillerini çıkartıp masa üstüne bırakır. Ufak çocuğun çok üzülmesine dayanamayan abla roketi pilsiz olarak alabileceğini söyler ve çocuğa verir.

Sessiz Bir Yer –  A Quiet Place filminde; Ufak çocuk habersizce pilleri de cebine koyar. Aile yolda tek sıra halinde evlerine dönerken ufak çocuk pilleri takıp oyuncak roketi çalıştırır. Sesi duyan aile geriye döner. Baba koşup roketi kapatacaktır. Ancak yaratık daha önce gelip çocuğu öldürür. Aile büyük hüzün yaşamaktadır. Abla babasının kendini suçladığını sanmaktadır. Anne ise çocuğu kucağına almadığı için kendini suçlamaktadır. Aradan aylar geçmiş anne yeni bir çocuk beklemektedir. Baba işitme engelli kızın kulaklığını tamir ettiğini düşünerek ona verir. Kız olmadığını düşünerek ilk başta takmaz. Baba ile küçük erkek çocuk balık avına gider. annesine yardımcı olması gereken kız çocuğu kızıp, kardeşinin öldüğü yere gider. Annenin doğumu çok yakındır. Bir aksilik sonucu ayağına çivi batar. Çivinin acısı ile elindeki eşyaları yere düşer ve ses çıkar. Yaratık hemen eve gelir. Annenin doğum sancıları da başlamıştır. Anne yaratığın geldiğini görünce alarm lambalarını yakar.

Sessiz Bir Yer –  A Quiet Place filminde; Özel hazırladıkları bodrumdaki odaya yaratıktan dolayı inemez. Mecburen üst kata çıkar. Yaratıkta onun az şekilde çıkarttığı sesten dolayı üst kata çıkar. Balıktan dönen baba ve oğlu, ışıkları görünce acil eylem planını devreye sokarlar. Küçük erkek çocuğu havai fişeklerini ateşlemeye gider. baba da eve doğru harekete geçer. Çocuk havai fişekleri ateşler. Yüksek sesi duyan yaratık evden ayrılır. Üst katta doğum yapan anne ve bebeği bodrumdaki korunaklı odaya götürür. Yaratık eve geri döner ancak onların sesini duymamaktadır. Fakat dışarıda iki çocukları vardır. Baba dışarıda ki çocuklarını kurtarmak için dışarı çıkar. Annenin kaldığı yerde tehlike altındadır. Yaratık üst katta banyoda anneyi ararken çeşmeyi kırmıştır. Bodrum katı su dolmaya başlamıştır. Baba dışardaki çocuklarını kurtarabilecek mi? Anne bebeği ile su dolan bodrumda ne yapacak? Bu soruların cevaplarını verebilmek için, Sessiz Bir Yer –  A Quiet Place filmini izlemenizi tavsiye ederim.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Sessiz Bir Yer –  A Quiet Place Filminden Kareler

Sessiz Bir Yer -  A Quiet Place Sansürsüz 4K İndir

Sessiz Bir Yer -  A Quiet Place Sansürsüz 4K İndir

Sessiz Bir Yer -  A Quiet Place Sansürsüz 4K İndir

 Benzer Filmler

Şipşak Anadolu Sansürsüz Full İndir
Peri Masalı Sansürsüz Full İndir
Nereye Bakıyor Bu Adamlar Sansürsüz Full İndir
İblisin Oğlu 13. Vahşet Sansürsüz Full İndir