Sır Tutabilir Misin? – Can You Keep a Secret? Sansürsüz Full İndir

Sır Tutabilir Misin? – Can You Keep a Secret? Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Sır Tutabilir Misin? – Can You Keep a Secret?

Filmin Türü: Komedi, Romantik

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 5.5

Filmin Yönetmeni: Elise Duran

Filmin Oyuncuları: Alexandra Daddario, Kimiko Glenn, Laverne Cox, Sunita Mani, Tyler Hoechlin

Filmin Süresi: 94 Dakika

Sır Tutabilir Misin? – Can You Keep a Secret? Fragman İzle

Sır Tutabilir Misin? – Can You Keep a Secret? Özet ve Detaylar

Sır Tutabilir Misin? – Can You Keep a Secret? filminde; Emma, gittiği iş gezisinde hedeflerine ulaşamamıştır. Bu moral bozukluğu ile uçağa biner. Uçaktaki hostes onun durumuna üzülür ve ona bir kıyak yaparak, vip yolcu bölümündeki boş koltuğa oturtur. Uçak havalanıp hava boşluğuna girince, Emma uçağın düşeceğini düşünür. Bu yüzden yanında ki adama bütün sırlarını en ince ayrıntısına kadar anlatır.

Sır Tutabilir Misin? – Can You Keep a Secret? filminde; Uçak iniş yaptıktan sonra, Emma anlattıklarına pişman olur. Ancak sonrada kendini teselli eder. Nasıl olsa bu adamı bir daha görmeyeceğim diye. Emma sonraki gün işe gittiğinde şirketin kurucu patronun geleceğini öğrenir. Patron Jack şirkete gelir. Emma gelen adamı tanımıştır. Jack uçakta yanındaki koltukta oturan ve bütün sırları anlattığı adamdır. Emma yüzünü saklamaya çalışsa da, Jack onu görmüş ve tanımıştır. Jack her şeye rağmen tanıdığını belli etmez. Fakat bütün sırları bildiğinden, onunla esprili olarak çaktırmadan eğlenir.

Sır Tutabilir Misin? – Can You Keep a Secret? filminde; Emma erkek arkadaşı ile olan sorunlu ilişkisini bitirir. Artık özgür bir kadındır. Jack, Emma’yı bir akşam yemeğine çıkartır ve aralarında bir yakınlaşma başlar. Emma ile Jack arasında adı tam konmamış bir ilişki başlamıştır. Ancak bir televizyon programında Jack, Emma’nın bütün sırlarını isim vermeden anlatana kadar. Bundan sonra ilişkileri sekteye uğrar. Tam barıştıkları gün Emma’nın ev arkadaşı bir gazeteci getirip, Emma’nın demeç vermesini isteyene kadar. Emma, gazeteciye demeç vermemiş, açıklama yapmamıştır. Ancak gazeteciyi orada gören Jack, Emma’yı terk edip gider. Emma’nın ısrarlarına rağmen barışmaz. Emma ile Jack barışacak mı? bu sorunun ve daha fazlasının cevabını bulabilmek için, sitemizden Sır Tutabilir Misin? – Can You Keep a Secret? Filmini indirip, sansürsüz, 1080p kalitesinde full olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Sır Tutabilir Misin? – Can You Keep a Secret? Filminden Kareler

Sır Tutabilir Misin? - Can You Keep a Secret? Sansürsüz İndir

Sır Tutabilir Misin? - Can You Keep a Secret? Sansürsüz İndir

Sır Tutabilir Misin? - Can You Keep a Secret? Sansürsüz İndir

 Benzer Filmler

Aslan Kral – The Lion King Sansürsüz Full İndir
Holiday In The Wild Sansürsüz Full İndir
American Son Sansürsüz Full İndir
Küçük Kadınlar –  Little Women Sansürsüz Full İndir