Soğuk Savaş – Blue Story Sansürsüz Full İndir

Soğuk Savaş – Blue Story Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Soğuk Savaş – Blue Story

Filmin Türü: Dram, Suç

Filmin Yılı: 2019 – İngiltere

IMDB: 5.7

Filmin Yönetmeni: Rapman

Filmin Oyuncuları: Eric Kofi Abrefa, Karla Simone Spence, Khali Best, Micheal Ward, Stephen Odubola

Filmin Süresi: 91 Dakika

Soğuk Savaş – Blue Story Fragman İzle

Soğuk Savaş – Blue Story Özet ve Detaylar

Romantik filmler çoğu zaman en çok izlenen filmlerden olmuşlardır. İzleyicilerin yine beğenerek izledikleri ve yorum yaptıkları romantik, dram türünde olan Soğuk Savaş filmini inceleyeceğiz.

Soğuk Savaş filminin konusuna baktığımızda tutkulu bir aşk hikayesi görmekteyiz. Ama bu sefer ikili birbirinden çok farklı özelliklere sahip ve ne yazık ki imkansız bir aşktan bahsediyoruz. Karakterlerimiz Zula ve Wiktor, birbiriyle asla anlaşamayan iki insan. Ancak kader bir şekilde onları bir araya getiriyor. Filmde çeşitli ülkelerden gece kulüplerine kadar işlenmiş sahneler ve bunların altında mücadele veren iki aşık izliyoruz.

Soğuk Savaş filmi 20 Aralık 2018’de vizyona girmiştir. Film 88 dakika uzunluğundadır. IMDb puanı 10 üzerinden 7,6 olan filmin, Google kullanıcıları tarafından ise beğenilme oranı %85’tir. Beyazperde üzerinde yapılan yorumlara ve beğeni sayılarına göre de 5 üzerinden 3 puan almıştır ve yapılan yorumlar iyidir. Soğuk Savaş full indir seçeneğiyle çeşitli platformlardan filmi izleyip siz de yorum yapabilirsiniz.

Soğuk Savaş Filmi Oyuncuları

Yönetmenliğini Pawel Pawlikowski’nin yaptığı, senaristi Pawel Pawlikowski ve Janus zGlowacki olan filmin oyuncu kadrosuna baktığımızda;

Zula rolünde Joanna Kulig, Wiktor rolünde Tomasz Kot, Kaczmarek rolünde Borys Szyc, Irena rolünde Agata Kulesza, Michel rolünde Cedric Khan, Juliette rolünde Jeanne Balibar, Consul rolünde Adam Woronowicz, Minister rolünde Adam Ferency’i görüyoruz. Siz de filmi evde izleyebilmek için Soğuk Savaş full indir şeklinde arayabilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Soğuk Savaş – Blue Story Filminden Kareler

Soğuk Savaş - Blue Story Sansürsüz Full İndir

Soğuk Savaş - Blue Story Sansürsüz Full İndir

Soğuk Savaş - Blue Story Sansürsüz Full İndirBenzer Filmler

Karaman’ın Koyunu Sansürsüz Full İndir
Kırımlı Filmi Sansürsüz Full İndir
Meddah Filmi Sansürsüz Full İndir
Meryem Filmi Sansürsüz Full İndir