Space Sweepers Sansürsüz Full İndir

Space Sweepers Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Space Sweepers

Filmin Türü: Aksiyon, Bilim Kurgu, Macera

Filmin Yılı: 2021 – Güney Kore

IMDB: 6.8

Filmin Yönetmeni: Jo Sung-hee

Filmin Oyuncuları: Jin Seon-kyu, Kim Tae-Ri, Richard Armitage, Song Joong-ki, Yoo Hae-jin

Filmin Süresi:  138 Dakika

Space Sweepers Fragman İzle

Space Sweepers Özet ve Detaylar

2092 yılında geçen başarılı bilim kurgu filminde The Victory adında uzayda çöp toplayan bir uzay gemisinin mürettebatının hikayesiyle karşı karşıyayız.  Dorothy adında, kitle imha silahı olduğu tanımlanan insansı bir robot keşfederler, hep birlikte çok riskli bir iş anlaşmasına imza atarlar. UTS Technology’nin mimarı James Sullivan (Richard Armitage), insanların Dünya’yı onarımın ötesinde mahvettiği 2092 yılında, Mars’ı yaşanabilir bir gezegen haline getirmenin bir yolunu bulmayı başaran hırslı ve azimli bir adamdır. Ona Eden adını veren Sullivan, Tanrı’yı ​​oynar ve kimin Mars’ta yaşayacağını ve kimin vatandaşlık kazanacağını, kimin İş Vizesi ile Mars’ta çalışacağını ve Dünya’da kimin geride kalacağını seçer. Film daha sonra ana kahramanları olan Victory’nin mürettebat üyelerini tanıtıyor. Alkol seven Kaptan Jang, çekingen Tae-Ho, gösterişli robot Bubs ve vahşi Tiger’dan oluşan ekip, neredeyse bir ekip olmaktan çok uzakta. Her biri gemide belirli roller üstlenirken ve diğer uzay süpürücüleriyle hurdalar üzerinde savaşırken, mürettebat birbirleriyle pek de anlaşamamakta.

Kaptan Jang demir bir yumrukla yönetir, Tae-Ho para aklı, soğuk ve mesafelidir, Tiger mürettebat arkadaşlarından şüphelenir ve Bubs kendisinden başka kimseyi umursamaz. Birlikte iyi çalıştıkları tek zaman, diğer uzay süpürücülerinin tozlarını yemelerini sağladıkları zamandır, aksi takdirde birbirleriyle para için sürekli olarak kavga ederler. Süpürücülerin hayatta kendi zorlukları ve hedefleri olduğu açıktır. Bubs bir deri grefti almak istiyor ve Tae-Ho zengin olmak ve geçmişinde sevdiği biriyle yeniden bağlantı kurmak istiyor. Bir gün uzay gemilerini tamir ederken, mürettebat üyeleri kendi başına yörüngede dönen bir çocuk bulur ve onu yalnızca Dorothy / Ko-Nim adında yürüyen bir saatli bomba olduğunu öğrenmek için içeri alır. Tae-Ho, UTS’nin yanı sıra Black Foxes adlı bir terör örgütünün çocuğu aradığını öğrenir ve ekibe çocuğu 2 milyon ABD doları karşılığında satmasını önerir. İşler ters gidene kadar herkes değiş tokuş için hem fikirdir ve büyük hazırlıklar yapmıştır. Ancak bu değiş tokuş düşündükleri kadar kolay olmayacak.

Aksiyon, bilim kurgu ve dramanın harmanlandığı Seungriho filminin vizyona giriş tarihi 5 Şubat 2021.. Filmin yönetmen koltuğunda oturan isim ise Sung-hee Jo.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Space Sweepers Filminden Kareler

Space Sweepers Sansürsüz Full İndir

Space Sweepers Sansürsüz Full İndir

Space Sweepers Sansürsüz Full İndir

 Benzer Filmler

Kendi Yolumda Sansürsüz Full İndir
Hababam Sınıfı Yaz Oyunları Sansürsüz Full İndir
Bartkowiak Sansürsüz Full İndir
Kingdom: Ashin of the North Sansürsüz Full İndir