Spenser Kanunları – Spenser Confidential Sansürsüz Full İndir

Spenser Kanunları – Spenser Confidential Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Spenser Kanunları – Spenser Confidential

Filmin Türü: Dram, Gizem, Polisiye – Suç

Filmin Yılı: 2020 – ABD

IMDB: 6.2

Filmin Yönetmeni: Peter Berg

Filmin Oyuncuları: Alan Arkin, Bokeem Woodbine, Colleen Camp, Mark Wahlberg

Filmin Süresi: 110 Dakika

Spenser Kanunları – Spenser Confidential Fragman İzle

Spenser Kanunları – Spenser Confidential Özet ve Detaylar

Spenser Kanunları – Spenser Confidential filminde; Spenser, Johan Boylan’ı, Glorya cinayet dosyasını kapattığı için, evine gidip döver. Bu dayak olayından sonra mahkeme kendisine beş yıl hapis cezası alır. Hapiste beş yıl geçirdikten sonra çıkacağı gün, hapishanedeki çete lideri Squeeb ve elemanları ona bir mesaj vermek için dövmeye çalışırlar. Spenser bu saldırıyı atlatmayı başarır. Spenser dışarı çıktığında eski dostu yaşlı Henry onu almaya gelir. Henry’in arabasına bineceği sırada, eski sevgilisi Cissy’de gelir. Ancak Spenser onunla görüşmeye hazır olmadığını söyleyerek, Henry ile beraber kaçarlar.

Spenser Kanunları – Spenser Confidential filminde; Henry, Spenser’i kendi evine götürür. Ona evde kalması için bir oda verir. Fakat oda da yalnız değildir. Hawk, boksör olmak isteyen iri yâri siyahi bir adamdır ve Spenser’in yeni oda arkadaşıdır. Spenser kamyon şoförü olacağını ve Arizona’ya gideceğini söyler. Spenser’in çıktığı günün gecesinde Boylan öldürülür. Sabah polis ilk şüpheli olarak Spenser’in kapısını çalar. Spenser gece için iki şahidi olduğunu söyleyince, polis gider. günün ilerleyen saatlerinde polis memuru Terrence kendi arabasında ölü olarak bulunur. Resmi makamların yaptığı açıklamaya göre, Terrence uyuşturucu işine bulaşmış kirli bir polistir. Açıklamaya göre, Terrence’nin kirli işlerini Boylan öğrenmiştir ve Terence bunun üzerine Boylan’ı ölüdürüp intihar etmiştir.

Spenser Kanunları – Spenser Confidential filminde; Spenser bu açıklamaları televizyondan dinleyince, tuhaf bir şeyler olduğunu söyler. Terrence’yi tanıdığını onun kirli işlere girmeyeceğini söyler. Bu işi çözmek için çalışacağını belirtir. Yaşlı Henry ile Hawk ona yardım edeceklerini açıklarlar. Spenser olayı araştırdıkça, arkasında çok büyük insanların olduğunu görür. Bu arada beş yıl önce öldürülen çevreci Glorya’nın da bu iş için öldürüldüğünü anlar. bu işe bulaşmış çok sayıda polisin olduğu görülmektedir. Spenser cinayetler hakkında bilgi bulacak mı? Cinayetler niçin ve kim tarafından işlendi? Bu sorulara cevap bulabilmek için, Spenser Kanunları – Spenser Confidential filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Spenser Kanunları – Spenser Confidential Filminden Kareler

Spenser Kanunları - Spenser Confidential Sansürsüz 4K İndir

Spenser Kanunları - Spenser Confidential Sansürsüz 4K İndir

Spenser Kanunları - Spenser Confidential Sansürsüz 4K İndirBenzer Filmler

Dolittle Sansürsüz Full İndir
Dağ 2 Filmi Sansürsüz Full İndir
Yanlış Missy – The Wrong Missy Sansürsüz Full İndir
7.Koğuştaki Mucize Sansürsüz İndir