Suç Kraliçeleri – The Kitchen Sansürsüz Torrent İndir

Suç Kraliçeleri – The Kitchen Sansürsüz Torrent İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Suç Kraliçeleri – The Kitchen

Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Suç

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 5.2

Filmin Yönetmeni: Andrea Berloff

Filmin Oyuncuları: Domhnall Gleeson, Elisabeth Moss, James Badge Dale, Melissa Mccarthy, Tiffany Haddish

Filmin Süresi: 102 Dakika

Suç Kraliçeleri – The Kitchen Fragman İzle

Suç Kraliçeleri – The Kitchen Özet ve Detaylar

Suç Kraliçeleri – The Kitchen filminde; Filmde olaylar 1978 yılında Hell’s Kitchen semtinde geçmektedir. Burada yaşamak o zamanlar pek de kolay değildir. İrlandalılar dükkanları koruyacağız diye para tahsil etmekte, aynı zamanda soygunlar yapmaktadır. Bu soygunlar sırasında İrlandalı üç adam tutuklanır ve üç yıl hapse mahkum olur. Çete bu adamlarının kadınlarına bakacağını söyler. Ancak ilk ay geçtiğinde gelen para, ev kiralarına bile yetmeyecek kadar azdır. Kadınlar kendilerine iş ararlar. Ancak çalışılacak bir işte yoktur. Kadınlar çete lideri Küçük Jack’ten daha fazla para vermesini isterler. Küçük Jack, verdiğim kadar para ile yetinmek zorundasınız der.

Suç Kraliçeleri – The Kitchen filminde; Kadınları tanıyacak olursak, Kathy, iki çocuğu olan İrlandalı bir ev hanımıdır. Clare, güzel bir kadın, içeri giren kocası tarafından sürekli şiddet gören bir kadındır. Rubhy, çeteyi yöneten Küçük Jack’in abisi ile evlidir. Rubhy, siyahi bir kadın olduğundan İrlandalı aile tarafından hiç sevilmemektedir. Üç tane ev kadını para kazanmak için dükkanları koruma karşılığında tahsilat işine girerler. Tahsilat işi iyi gitmektedir. Ancak Küçük jack gelirlerin düşmesinden dolayı, kadınları tehdit eder. Kadınlar ilk başlarda korksalar da işlerine devam ederler. Küçük Jack, Clare’ye tecavüz etmeye kalkar. Clare’ye tutkun olan psikopat bir adam, Küçük Jack’i öldürür.

Suç Kraliçeleri – The Kitchen filminde; Clare bu adamla beraber yaşamaya başlar. Korkak bir kadın olan Clare, bu adam sayesinde adam öldürmeyi dahi öğrenir. Artık kadınlar çetesinin öldüren kişisi Clare ve erkek arkadaşıdır. Onlara karşı gelenler bir gece ansızın ölmektedir. Kadınlar İtalyan mafyasının sınırları içinden de tahsilata başlar. İtalyan mafyası kadınlarla görüşür ve anlaşmaya varır. Yapılan anlaşma sonucu mafya onları koruyacaktır. Karşılığında kadınların tahsilat yaptığı yer genişleyecek ve kazançlarından pay vereceklerdir. Kadınlar semtlerindeki insanlara iş imkanı da sunmaktadır. Ancak üç yıl diye içeri giren kocaları yakında serbest bırakılacaktır. Kocaları onların liderliğini kabul edecek mi? Clare yeni erkek arkadaşı ile beraber yaşamaya başlamıştır, kocası bu olaya ne diyecek? Bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, Suç Kraliçeleri – The Kitchen filmini izlemenizi öneririm. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Suç Kraliçeleri – The Kitchen Filminden Kareler

Suç Kraliçeleri - The Kitchen Sansürsüz 4K İndir

Suç Kraliçeleri - The Kitchen Sansürsüz 4K İndir

Suç Kraliçeleri - The Kitchen Sansürsüz 4K İndirBenzer Filmler

Jurassic Attack – Dinazor Saldırısı Sansürsüz Full İndir
Dolittle Sansürsüz Full İndir
Dağ 2 Filmi Sansürsüz Full İndir
Yanlış Missy – The Wrong Missy Sansürsüz Full İndir