Suç Mahalli – Roubaix, une lumière Sansürsüz Full İndir

Suç Mahalli – Roubaix, une lumière Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Suç Mahalli – Roubaix une lumière

Filmin Türü: Dram, Suç

Filmin Yılı: 2019 – Fransa

IMDB: 6.2

Filmin Yönetmeni: Arnaud Desplechin

Filmin Oyuncuları: Antoine Reinartz, Léa Seydoux, Philippe Duquesne, Roschdy Zem, Sara Forestier

Filmin Süresi: 119 Dakika

Suç Mahalli – Roubaix, une lumière Fragman İzle

Suç Mahalli – Roubaix, une lumière Özet ve Detaylar

Polisiye, gerilim ve gizem dolu bir hikaye izlemek isteyenler için suç mahalli filmi mükemmel bir seçenektir. Vahşi cinayetlerin izlendiği sır dolu olaylara farklı bir bakış açısı ile yaklaşan film;  ses efekti, görsel sunumdaki kalite ve deneyimli oyuncularının kusursuz performansları ile gerçekten görülmeye değer bir film olarak karşımıza çıkmaktadır.

Arnaud Desplechin gibi usta bir yönetmenin elinden çıkan filmin ilk gösterimi Cannes film festivalinde yapılmış ve eleştirmenlerden tam not almıştır.  Bu da 2019 yılı yapımı filme olan ilginin yoğun bir şekilde devam etmesine neden olmuştur. Filmin bir diğer özelliği ise yönetmenin doğduğu şehir olan Rubaix’de olayın geçmesi, bu şehre olan bağlılığının da bir ifadesidir. Tüm bu özelliklerde olan suç mahalli full indir platformlarından filmi indirerek eğlencenin keyfini sürmek mümkündür.

Suç Mahalli Filmi Konusu

Gizem dolu filmin konusu; Fransa’nın kuzeyinde bir cinayet bürosu dedektifi, karmaşık olayları çözmekte bu onun için adeta yaşam şekli haline gelmektedir. Özellikle Rubaix kentindeki suç sayısının fazlalığı da iş yoğunluğunu oldukça artırmaktadır. Dedektifin yanına verilen çaylak dedektif ise bugüne kadar aldığı olaylarda pek başarılı olmamasıyla ünlüdür.

İki dedektifin ortaklığı her iki taraf için de oldukça zordur. Bir gün yaşlı bir kadın vahşice öldürülür. Olayı çözmeleri için iki dedektif görevlendirilir. Tüm deliller, alkolik, uyuşturucu kullanan ve lezbiyen iki kadını işaret etmektedir. Ancak, bu kadınlara itiraf ettirmek sandığından çok daha zor olacaktır. Yaşlı dedektifin tecrübesi ve çaylak polisin zekası, kadınların suçluluğunu kanıtlayabilecek midir? Tüm soruların yanıtını bulmak ve bu gizem dolu yolculuğa çıkmak için tek yapmak gereken şey ise suç mahalli full indir ve sürprizlere hazırlıklı ol.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Suç Mahalli – Roubaix, une lumière Filminden Kareler

Suç Mahalli - Roubaix, une lumière Sansürsüz İndir

Suç Mahalli - Roubaix, une lumière Sansürsüz İndir

Suç Mahalli - Roubaix, une lumière Sansürsüz İndirBenzer Filmler

İblisin Oğlu 13. Vahşet Sansürsüz Full İndir
Karaman’ın Koyunu Sansürsüz Full İndir
Kırımlı Filmi Sansürsüz Full İndir
Meddah Filmi Sansürsüz Full İndir