Superman: Kızıl Evlat Sansürsüz Full İndir

Superman: Kızıl Evlat Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Superman: Kızıl Evlat – Superman Red Son

Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Fantastik, Gerilim

Filmin Yılı: 2020 – ABD

IMDB6.3

Filmin Yönetmeni: Sam Liu

Filmin Oyuncuları: Amy Acker, Diedrich Bader, Jason Isaacs, Tara Strong

Filmin Süresi: 84 Dakika

Superman: Kızıl Evlat – Superman Red Son Fragman İzle

Superman: Kızıl Evlat – Superman Red Son Güç Özet ve Detaylar

Superman: Kızıl Evlat – Superman Red Son filminde; Superman küçükken diğer çocuklardan kaçmaktadır. Onu bu çocuklardan Sweetlana ismindeki kız arkadaşı korumaya çalışmaktadır. Sweetlana ona bu çocuklar ile yüzleşmesini söylediği zaman, Superman korktuğundan değil, onlara zarar vermemek için kaçtığını söyler. Superman, Sweetlana’ya güçlerini gösterir. Sweetlana onun hükümet adına çalışması gerektiğini söyler. Superman hükümet adına çalışmaya başlar.

Superman: Kızıl Evlat – Superman Red Son filminde; Rus hükümeti başkanı onu çoğu işinde kullanır. Onun için evladım gibi demektedir. Amerikalılar, Rusların böyle bir adamla üstünlük sağladığını düşünmektedir. Teknoloji üreten işadamı Lohtor’dan yardım ister. Lohtor, kendi ülkelerine ait bir uyduyu en kalabalık şehirlerinden birine düşürür. Uydu tam düşeceği sırada Superman uyduyu durdurur. Luis Lane ismindeki gazeteci, Superman’e kendi devlet başkanın bir sürü insana zulüm yaptığını söyler ve belgelerini gösterir. Superman belgelerde gösterilen yere gider. burada muhalif insanların işkence altında çalıştırıldığını görür. Küçüklük kız arkadaşı Sweetlana’da mahkumlar arasındadır. Sweetlana bütün olayları detayları ile anlattıktan sonra ölür.

Superman: Kızıl Evlat – Superman Red Son filminde; Superman ilk iş olarak devlet başkanını öldürür ve onun yerine geçer. Superman başa geçtikten sonra bir çok ülkeyi kendine bağlar. Amerika bu durumdan rahatsız olduğundan, Lohtor aracılığı ile ürettiği teknolojiler ile onu durdurmaya çalışmaktadır. Bu arada Amazon Prensesi Diana iki ülke arasında temsilcilik yapabilirim, önerisini getirmesine rağmen kabul görmemiştir. İki ülke arasında savaş çıkmak üzeredir. Süperman ile Amerika arasında savaş olacak mı? Bu sorunun cevabını öğrenebilmek için Superman: Kızıl Evlat – Superman Red Son filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Superman: Kızıl Evlat – Superman Red Son Filminden Kareler

Superman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndir

Superman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndir

Superman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndirBenzer Filmler

Şipşak Anadolu Sansürsüz Full İndir
Peri Masalı Sansürsüz Full İndir
Nereye Bakıyor Bu Adamlar Sansürsüz Full İndir
İblisin Oğlu 13. Vahşet Sansürsüz Full İndir