The King Sansürsüz Türkçe Dublaj Full İndir

The King Sansürsüz Türkçe Dublaj Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: The King

Filmin Türü: Biyografi, Dram, Tarih

Filmin Yılı: 2019 – İngiltere, Macaristan

IMDB: 7.4

Filmin Yönetmeni: David Michôd

Filmin Oyuncuları: Ben Mendelsohn, Joel Edgerton, Lily-Rose Depp, Robert Pattinson, Timothée Chalamet

Filmin Süresi: 140 Dakika

The King Fragman İzle

The King Özet ve Detaylar

The King filminde; Hal, İngiltere kralının büyük oğludur. Ancak babasının yaptıklarını benimsemediği için, sarayı terk etmiş ve halkın arasında yaşamaya başlamıştır. Kral babası bu olaya kızdığından dolayı, varis olarak küçük oğlunun ondan sonra kral olacağını söyler. Hal, zaten kral olmak istemediği için, onun açısından sorun yoktur. Fakat küçük kardeşi hırsları yüzünden Galler’e savaşmaya gittiğinde orada ölür. Hal tek varis olarak kalmıştır.

The King filminde; Kral babası ölünce, istemese de mecbur İngiltere Kralı Henry V olarak göreve başlar. Hedefi iç savaşı bitirmek ve huzurlu bir hayat sürmek ister. Ancak krallık o kadar kolay değildir. Etrafında bir sürü yalan söyleyen ve kendi çıkarları için onu kandırmaya çalışan insanlarla doludur. Kral Henry V, yanına güvenilir birini almak için, eski arkadaşı John’u sör unvanı ile alır. Ancak arabozucular Kral Henry V’in Fransa’ya savaş açmasına neden olurlar.

The King filminde; Henry V, savaşta orduya komuya edecek olan kişinin, Sör John olduğunu söyler. Kendisi de ordu ile beraber Fransa savaşına katılır. Bu savaşı kazanırlar. Fransız kralı, ona kızı ile evlenmesini söyler. Henry V bu teklifi kabul eder. Fransız Prensesi ile ülkesine döner. Prenses ile konuşmasında Fransız Kralının onu öldürmek için suikastçı yollamadığını öğrenir. Bunu yanındakilerinden birinin veya birilerinin oyunu olduğunu anlar. Kralı savaşa sokan kim veya kimleridir? Bu sorunun ve daha fazla sorumuza cevap bulabilmek için, sitemizden The King filmini indirip, Sansürsüz, Türkçe Dublaj, Full ve 4K kalitesinde izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

The King Filminden Kareler

The King Sansürsüz 4K İndir

The King Sansürsüz 4K İndir

The King Sansürsüz 4K İndir

 Benzer Filmler

Para Uçağı – Money Plane Sansürsüz Full İndir
Azizler Filmi Sansürsüz Full İndir
Double Dad Sansürsüz Full İndir
Telin Dışında – Outside the Wire Sansürsüz Full İndir