The Knight Before Christmas Sansürsüz Full İndir

The Knight Before Christmas Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: The Knight Before Christmas

Filmin Türü: Komedi, Romantik

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 5.5

Filmin Yönetmeni: Monika Mitchell

Filmin Oyuncuları: Andrea Senior, Emmanuelle Chriqui, Josh Whitehouse, Mimi Gianopulos, Vanessa Hudgens

Filmin Süresi: 92 Dakika

The Knight Before Christmas Fragman İzle

The Knight Before Christmas Özet ve Detaylar

The Knight Before Christmas filminde; Sir Cole, Orta Çağ’da İngiltere Kralı’na bağlı bir şövalyedir. Yeni yılın başında kardeşinin, şövalye yemin töreni vardır. Kral’ın her yıl geleneksel olarak düzenlediği şahin yakalama partisine, kardeşi ile beraber katılırlar. İki kardeş farklı yönlere giderlerse şanslarının yüksek olacağını düşünürler. Sir Cole, ormanda yaşlı bir kadın görür. Yaşlı kadına yardım etmek ister. Yaşlı kadın ona vereceği görevi yeni yıl akşamına kadar tamamlarsa, tam şövalye olacağını söyler. Cole görevinin ne olduğunu öğrenemeden kendini 2019 dünyasında, Amerika’nın Ohio kentinde bulur. Ormanda kalan atı geri döner. Atın yalnız döndüğünü gören kardeşi onu arar ancak bulamaz.

The Knight Before Christmas filminde; Cole parkta yeğeni ile gezen Bayan Brooke ile çarpışırlar.  Bu çarpışma sonrası birbirlerinden özür dileyerek ayrılırlar. Parkta bulunan insanlar Sir Cole’nin şövalye kılığına girmiş oyuncu zannederler. Brooke, parktan eve arabası ile dönerken yağan kardan, önüne çıkan, Sir Cole’ye çarpar. Brooke yardım etmek için arabadan iner. Bu arada oradan geçmekte olan polis olay yerine gelir. Polis, Sir Cole’yi hastaneye götüreceğini söyler. Brooke’de polis ile beraber hastaneye gelir. Hastanede yapılan muayenede, Sir Cole’de önemli bir şey olmadığını söylerler. Çarpmanın etkisi ile hafızasını kaybettiğini düşündüklerini söylerler.

The Knight Before Christmas filminde; Polis, Cole’yi polis merkezine götüreceğini, hafızası yerine gelene kadar orada tutulacağını söyler. Brooke buna kendisinin sebep olduğunu, hafızası yerine gelene kadar, Cole’yi evinde misafir edeceğini söyler. Cole ile Brooke beraber vakit geçirmeye başlarlar. İkili bir çok insana beraber iyilik yaparlar. Fakat Cole halen görevinin ne olduğunu öğrenememiştir. Brooke onun görevinin ne olduğunu hatırlaması için elinden geleni yapar. Cole görevini yerine getirecek mi? Kardeşinin törenine yetişecek mi? Brooke ile arasında bir aşk yaşanacak mı? Bu sorulara cevap bulabilmek için,  The Knight Before Christmas filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

The Knight Before Christmas Filminden Kareler

The Knight Before Christmas Sansürsüz 4K İndir

The Knight Before Christmas Sansürsüz 4K İndir

The Knight Before Christmas Sansürsüz 4K İndirBenzer Filmler

9 Kere Leyla Sansürsüz Full İndir
Cin Bebek 2 Sansürsüz Full İndir
Araf 4: Meryem Sansürsüz Full İndir
Afacan Çöp Kamyonu: Noel Macerası Sansürsüz Full İndir