Toprak ve Kan – La Terre Et Le Sang Sansürsüz Full İndir

Toprak ve Kan – La Terre Et Le Sang Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Toprak ve Kan – La Terre Et Le Sang

Filmin Türü: Aksiyon, Gerilim, Suç

Filmin Yılı: 2020 – Fransa, Belçika

IMDB5.2

Filmin Yönetmeni: Julien Leclercq

Filmin Oyuncuları: Eriq Ebouaney, Redouanne Harjane, Sami Bouajila, Samy Seghir, Sofia Lesaffre

Filmin Süresi: 80 Dakika

Toprak ve Kan – La Terre Et Le Sang Fragman İzle

Toprak ve Kan – La Terre Et Le Sang Özet ve Detaylar

Toprak ve Kan – La Terre Et Le Sang filminde; Mehdi üç arkadaşı ile polisin daha önce uyuşturucu kartelinden ele geçirdiği uyuşturucuyu almak için polis karakoluna baskın düzenler. Bu baskın sırasında iki arkadaşı ölür. fakat 8 kilo kokaini almayı başarırlar. Şimdi peşlerinde polis ve uyuşturucu karteli vardır. Mehdi baskında kullandıkları ve uyuşturucuyu koydukları arabayı saklaması için kardeşi Yanis’e verir. Yanis arabayı çalıştığı kereste fabrikasında saklar. Said doktordan kanser olduğunu ve az bir ömrü kaldığını öğrenir.

Toprak ve Kan – La Terre Et Le Sang filminde; Kereste fabrikasını satıp, işitme engelli kızı Sara’nın resim kursları için Paris’e girmesini düşünmektedir. Bu konuyu baldızı Catherine’ye söyler. Baldızı fabrika konusunda hiçbir şeye karışmadığını belirtir. Said fabrikayı satın almak isteyen adam ile görüşür. Adama fabrikayı gezdirirken Yanis’in sakladığı arabayı bulur. adamı yolcu ettikten sonra, Yanis’den araba hakkında hesap sorar. Arabada uyuşturucu olduğunu öğrenince Yanis’i depoya kilitleyip, polise haber vermeye gider.

Toprak ve Kan – La Terre Et Le Sang filminde; yolda yanından hızlıca bir araba geçer. Tanımadığı bu arabayı oradaki birine sorduğunda, onun kereste fabrikasını sorduklarını öğrenir. Bunu duyunca olduğu yerden hemen geri döner. Onun döndüğünü gören kartelin diğer adamları da peşine takılırlar. Said fabrikaya geldiğinde, kızına ateş etmek üzere olan adamı vurur. Yanis’i bulunduğu yerden çıkartır. Bu arada peşindeki kartel adamları da yetişmiştir. Said, Yanis ile Sara’yı yakınlarında bulanan çiftliğe yollar. Kendisi de kartel adamları ile ölüm kalım savaşına girer. Yanis ile Sara yakın çiftliğe gidebilecekler mi? Said kartelin adamları ile girdiği savaşı kazanacak mı? Bu sorulara cevap bulabilmek için, Toprak ve Kan – La Terre et le sang filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Toprak ve Kan – La Terre Et Le Sang Filminden Kareler

Toprak ve Kan - La Terre Et Le Sang Sansürsüz 4K İndir

Toprak ve Kan - La Terre Et Le Sang Sansürsüz 4K İndir

Toprak ve Kan - La Terre Et Le Sang Sansürsüz 4K İndir

 Benzer Filmler

Şipşak Anadolu Sansürsüz Full İndir
Peri Masalı Sansürsüz Full İndir
Nereye Bakıyor Bu Adamlar Sansürsüz Full İndir
İblisin Oğlu 13. Vahşet Sansürsüz Full İndir