Türk İşi Dondurma Sansürsüz Full İndir

Türk İşi Dondurma Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Türk İşi Dondurma Fragman İzle

Türk İşi Dondurma Özet ve Detaylar

1915 yılında yaşanan Çanakkale Savaşı sırasında Avustralya ülkesinde yaşamış olan iki Türk bireyin gerçek hayat hikayesinden esinlenerek yapılmış olan Türk İşi Dondurma Filmi 2018 yılında yapımına ve çekimlerine başlanmış ve 2019 yılında da sinema salonlarında sinema severler ve izleyicileriyle buluşmuştur.

Dijital Yapım Evi ve Mustafa Uslu tarafından yapımcılığı üstlenilen Türk İşi Dondurma filminin dağıtımı ise CGV Mars Dağıtım Film şirketi tarafından yerine getirilmiştir. Film kadar etkileyici olduğunu düşündüğüm film müzikleri ise Fahir Atakoğlu tarafından bestelenmiş, icra edilmiş ve uyarlanmış olup Türk İşi Dondurma’nın senaryo metni ise Gürkan Tanyaş tarafından kaleme alınmış ve hikaye kurgulanmıştır. Yönetmen koltuğunda ise Can Ulkay’ın oturduğu Türk İşi Dondurma oyuncu kadrosu birçok yabancı oyuncu bulundurması ile de dikkatleri üzerine çekmiş bulunmakta. 14 Ocak 2019 yılında ünlü video paylaşım sitesi Youtube üzerinden ilk fragmanı paylaşılan Türk İşi Dondurma filminin ilk fragmanı toplamda 1.5 milyon kişi tarafından izlenmiştir.

Oyuncu kadrosunda Will Thorp, Marleen Mathews, James Farley, Caner Kurtaran, Alma Terzic, Tristan Alexander ve Carl Wharton gibi isimlerin yanı sıra filmde Deveci Ali karakteriyle Erkan Kolçak Köstendil, Dondurmacı Mehmet rolüyle Ali Atay ve Gülsüm karakterine can veren Şebnem Bozoklu da yer almaktadır.

Gerçek bir hikayeden alınarak senaryo metni ve kurgusal çalışmaları yapılan Türk İşi Dondurma filmi her ne kadar buradan naçizane ismine eleştiri getirecek olsam da hepimizi yüreklerini burkan ve Birinci Dünya Savaşında sadece Osmanlı İmparatorluğu’nun değil aynı zamanda vatandaşlarının da nelere maruz kaldığını açık bir şekilde gösteren tarihi, aksiyon ve macera içeren bir dram olarak nitelendirilebilecektir.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p kalitesinde full ve sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Türk İşi Dondurma Filminden Kareler

Türk İşi Dondurma Full İndir

Türk İşi Dondurma Full İndir

Türk İşi Dondurma Full İndir

Filmin rar şifresi: indirbakalim.comBenzer Filmler

Vali Filmi Sansürsüz Full İndir
Fetih 1453 Sansürsüz İndir
İki Genç Kız Sansürsüz Full İndir
Bornova Bornova Sansürsüz Full İndir