Uslu Çocuklar – Good Boys Sansürsüz Full İndir

Uslu Çocuklar – Good Boys Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Uslu Çocuklar – Good Boys

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 6.7

Filmin Yönetmeni: Gene Stupnitsky

Filmin Oyuncuları: Benita Ha, Chance Hurstfield, Jacob Tremblay, LilRel Howery, Molly Gordon

Filmin Süresi: 95 Dakika

Uslu Çocuklar – Good Boys Fragman İzle

Uslu Çocuklar – Good Boys Özet ve Detaylar

Uslu Çocuklar – Good Boys filminde; Max, Thor ve Lucas küçük yaşlardan beri arkadaştırlar. İlkokulu bitirmiş ortaokula başlamışlardır. yaşları 12 olmuş ve ilk ergenlik heyecanlarını yaşamaktadırlar. Sınıfın ağır abisi konumundaki çocuk evlerinde öpüşme partisi vereceğini söyler. Bu partiye Max’ı çağırır. Max arkadaşlarının da gelmesini ister ve kabul ettirir. Öpüşme partisine katılacak bastı bacak grubu, öpüşmeyi bilmemektedirler. Bunu öğrenmek için internete bakarlar. Ancak oradan bir şey öğrenemezler.

Uslu Çocuklar – Good Boys filminde; Max’ın babasının dronesi ile çevrede öpüşen birilerini görüp, onlardan öğrenmek isterler. Droneyi çalıştırıp çevreyi gözlemeye başlarlar. İki tane yetişkin genç kızı gözetlerken, dronenin hakimiyetini kaybederler. Drone genç kızların eline geçmiştir. Bastı bacak grubu droneyi almaya genç kızların evine giderler. Genç kızlar droneyi vermez. Thor bu arada genç kızlardan birinin çantasını yürütür. Bu çantadan uyuşturucu ilaç çıkmıştır. Bu uyuşturucuyu kızlara vermek istemezler. Genç kızlarla çanta ile droneyi takas yapmak için parkta buluşurlar.  Droneyi havaya uçurarak alırlar, çantayı verirler ancak uyuşturucuyu vermezler.

Uslu Çocuklar – Good Boys filminde; Bu arada dronenin kontrolünü kaybederek otobüse çarparlar. Şimdi büyük bir sorunları vardır. Max babası dönmeden aynı droneden alıp yerine koymaları gerekmektedir. Anacak genç kızlar peşlerindedir ve alacak paraları yoktur. Para için Thor’un evlerinde ki cansız mankeni satarlar. Parayı bulmuşlardır. Şimdi droneyi almaya sıra gelmiştir. Ancak aynı droneden en yakın 7 kilometre uzaklıktaki alış veriş merkezinde vardır. Buraya gitmek için yola çıkarlar. Genç kızlar uyuşturucuyu almak için peşlerindedir. Bu yüzden orman içinden ve otobandan geçerek, alışveriş merkezine ulaşırlar.

Uslu Çocuklar – Good Boys filminde; Fakat drone satılmıştır. Kızlar almıştır ve uyuşturucu almaları karşısında vereceklerini söylerler. Droneyi almak için uyuşturucuyu alacaklar mı? Droneyi babası gelmeden önce yerine koyacaklar mı? öpüşme partisine katılacaklar mı? bastı bacak grubuna ne olacak? Bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden Uslu Çocuklar – Good Boys filmini indirip, sansürsüz, Türkçe dublaj, 1080p kalitesinde ve full olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Uslu Çocuklar – Good Boys Filminden Kareler

Uslu Çocuklar - Good Boys Sansürsüz 4K İndir

Uslu Çocuklar - Good Boys Sansürsüz 4K İndir

Uslu Çocuklar - Good Boys Sansürsüz 4K İndirBenzer Filmler

Arapsaçı Sansürsüz Full İndir
Bir Aşk İki Hayat Sansürsüz Full İndir
Sibyl Filmi Sansürsüz Full İndir
Kış Uykusu Sansürsüz Full İndir