Vali Filmi Sansürsüz Full İndir

Vali Filmi Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Vali Filmi

Filmin Türü: Dram

Filmin Yılı: 2009 – Türkiye

IMDB: 7.4

Filmin Yönetmeni: Çağatay Tosun

Filmin Oyuncuları: Erdal Beşikçioğlu, İsmail Hacıoğlu, Özgür Çevik, Şebnem Dönmez, Uğur Polat

Filmin Süresi: 100 Dakika

Vali Filmi Fragman İzle

Vali Filmi Özet ve Detaylar

Vali Recep Yazıcıoğlu’nun özyaşam öyküsünün sinema perdesine aktarımı olan bu filmde güçlü karakterli bir devlet adamı kimliğiyle bilinen müteveffa valinin ucu uluslar arası teşkilatlara da dayanan ibretlik hikayelerine odaklanacağız. İradesi, sıradışı fikirleri ve enerjisiyle halkın güvenini kazanmış bir devlet adamı olan Recep Yazıcıoğlu, en son görev yaptığı Denizli ilinde başından geçen ilginç olaylarla karşımıza geliyor. Yaptığı sıradışı işlerle adını tarihe yazdıran Yazıcıoğlu’nu, Denizli’de son derece sıradan ancak arkasında yüzlerce soru işareti bırakan bir trafik kazasında kaybetmiştik. Binlerce sevenini üzüntüye boğan bu elim kazanın perde arkası, ucu uluslararası örgütlere ve gizli servislere dayanan ilginç olaylar Vali filminde beyazperde’ye yansıyor.

Vali Filmi 2009 yılında gösterime giren, Dram türünde güzel bir film. Vali Filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Film, valilik yapan Recep Yazıcıoğlu’nun hayat hikayesinden bir kesit sunuyor. Yazıcıoğlu’nun Denizli valisi olarak görev yaptığı zamanda yaşadıklarının sinemaya aktarımı şeklinde.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Vali Filminden Kareler

Vali Filmi Sansürsüz Full İndir

Vali Filmi Sansürsüz Full İndir

Vali Filmi Sansürsüz Full İndir

 

Filmin rar şifresi: indirbakalim.comBenzer Filmler

Whiplash Sansürsüz Full İndir
G.O.R.A. Sansürsüz Full İndir
A.R.O.G Sansürsüz Full İndir
Kırk Yalan Sansürsüz Full İndir