William Sansürsüz Full İndir

William Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: William

Filmin Türü: Bilim Kurgu, Dram, Macera

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 5.3

Filmin Yönetmeni: Tim Disney

Filmin Oyuncuları: Maria Dizzia, Morgan Taylor Campbell, Susan Park, Waleed Zuaiter, Will Brittain

Filmin Süresi: 100 Dakika

William Fragman İzle

William Özet ve Detaylar

William; bilim kurgu tarzını sevenlerin oldukça ilgi gösterdiği bir filmdir. 2019 yılında vizyona girmiş olan filmde,  hayalin bilimin önüne hiç bir şey geçemeyeceğinin bir ispatı olarak gerçeğe dönüşmesi anlatılmaktadır. İnancın, sabrın ve inanmayanlara karşı koyuşun anlatıldığı film, kahramanının yaşadıklarından dolayı içeriğinde bir nebze de drama saklamaktadır.

Birçok eleştirmene göre film, muhteşem görsel efektlerin yanında, kalplere dokunan sıcacık hisleri de seyircisine yaşatmaktadır. Bir anlamda basma kalıplardan kurtulup evrimleşme yolunda ilerleyen insanoğlunun duygu yoksunu olarak makineleşmeye başladığını ve onların elinde hayat bulan yarı insan bir canlının ise tam tersine duygu dolu hayat hikayesine oldukça farklı bir bakış açısıyla bakan William full indir platformlarını tercih ederek keyifle seyredebileceğiniz muhteşem bir film olarak karşımıza çıkmaktadır.

William Konusu

Birbirlerine aşık ve aynı zamanda iş arkadaşlığı da yapan iki bilim insanı Dr. Julıan Reed ve Dr.Barbara Sullıvan, buldukları eski bir DNA üstünde deney yaparak bundan asırlar önce yaşamış olan bir insan ırkına yeniden hayat vermeye çalışmaktadır. Çalıştıkları üniversitenin tüm engeline rağmen deneylerine devam eden çift,  sonunda hedeflerine ulaşırlar.

Bu çalışmanın sonucunda diğer insanlardan hem görüntüsü hem de kendine has düşüncesiyle çok farklı olan William ortaya çıkar. Ancak, görüntü olarak yetişkin bir insan olsa da ruh olarak küçük bir çocuğu andıran William’ı hiç kimse kabul etmek istemez. William, ötekileşttirilen biri olarak acımasız bir dünyada yaşamaya çalışırken, hem sevgi arayışı içine girmekte hem de kendini kabul ettirmeye çalışmaktadır. Peki sonunda ne olacak? Tüm sorulara William full indir seçeneklerinden ulaşmak mümkündür.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

William Filminden Kareler

William Sansürsüz Full İndir

William Sansürsüz Full İndir

William Sansürsüz Full İndir

 Benzer Filmler

Karaman’ın Koyunu Sansürsüz Full İndir
Kırımlı Filmi Sansürsüz Full İndir
Meddah Filmi Sansürsüz Full İndir
Meryem Filmi Sansürsüz Full İndir