Yapışık Kardeşler Sansürsüz Full İndir

Yapışık Kardeşler Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Yapışık Kardeşler

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yılı: 2015 – Türkiye

IMDB: 4.7

Filmin Yönetmeni: İlker Ayrık

Filmin Oyuncuları: Erdal Tosun, Fırat Tanış, Halil Sezai Paracıkoğlu, İlker Ayrık, Müjdat Gezen

Filmin Süresi: 105 Dakika

Yapışık Kardeşler Fragman İzle

Yapışık Kardeşler Özet ve Detaylar

Halim ile Selim komik iki kardeştir. Fakat sıradan kardeşlerden çok önemli bir farkları vardır. Kendilerinin doğuştan yapışık ikizler olmaları, bu yaşa kadar da ister istemez beraber yaşamak zorunda kalmalarına sebep olmuştur. Küçük bir köyde sürdürdükleri sıradışı hayatlarına mutlu mesut devam ederler. Fakat ne yazık ki evlilik yaşları çoktan gelmesine rağmen, kendilerine uygun ‘hayırlı’ bir kısmet bulamamışlardır. Hal böyle olunca da büyük şehrin, İstanbul’un yolunu tutarlar…

Yönetmenliğini, komedi oyunculuğu ve sunuculuğu ile tanıdığımız İlker Ayrık’ın üstlenirken, filmin başrolünü de Hakan Bulut ile paylaşıyor. İkiliye ayrıca İvana Sert, Suzan Kardeş, Suat Sungur, Erdal Tosun, Ayberk Atilla, Fırat Tanış ve Bülent Şakrak gibi yakından tanıdığımız isimler eşlik ediyor. Filmin yapımcılığını ise Pervasız Film firması üstleniyor.

Yapışık Kardeşler filmi 2015 yılında gösterime giren, Komedi türünde güzel bir film. Yapışık Kardeşler filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Halim ile Selim komik iki kardeştirler. Fakat bu kardeşlerin farklı bir özelliği vardır, bu kardeşler doğuştan yapışık olarak doğmuşlardır. Yapışık Kardeşler büyüyene kadar köyde yaşamışlar, ama aradıkları kısmeti bulamayınca, Büyük şehre doğru yola çıkarlar.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Yapışık Kardeşler Filminden Kareler

Yapışık Kardeşler Sansürsüz Full İndir

Yapışık Kardeşler Sansürsüz Full İndir

Yapışık Kardeşler Sansürsüz Full İndir

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com

 Benzer Filmler

Cenneti Beklerken Sansürsüz Full İndir
Beş Vakit Sansürsüz Full İndir
Vali Filmi Sansürsüz Full İndir
Fetih 1453 Sansürsüz İndir