Yasal Uyarı

Uyarı: www.efilmindir.org sitesi, sitede bağlantısı verilmiş hiçbir dosyayı kendi sunucularında barındırmamaktadır.Dosyalar Rapidshare.Com gibi upload sitelerinde barındırılmaktadır.Gönderilmiş dosyalarla ilgili şikayetlerinizi Rapidshare gibi upload sitelerinle iletişim kurup gönderebilirsiniz.

Uyarı: www.efilmindir.org sitesinin sahipleri ve/veya barındırmayı sağlayan server şirketi, içerikten ve kullanılan amaçlar için kesinlikle sorumlu değildir. Bu dosyalar ve bütün site içeriği, sadece özel maksatlar içindir. Eğer yazılımı iş için kullanmak istiyorsanız, lütfen programı yazılım yazarından veya perakendecisinden satın alın. Eğer, bu site eğitim veya eğlence amaçları dışında kullanılırsa, hareketlerinizin veya herhangi bir şeyin sonucundan sorumlu tutulamayız. Sitede bağlantılarla yayımlanmış herhangi bir yazılımı indirdiyseniz, yazılımı resmi olarak satın almanız gerekir. Aksi takdirde ülkenin yasalarını ihlal ediyor olabilirsiniz. Eğer, bu Internet sayfası veya malzemesinin içeriği ile ilgili bir probleminiz varsa, kolayca Back(Geri) butonuna tıklayabilirsiniz. Eğer resmi bir amaç için bu sitede buluyorsanız (Anti-Korsan, hükümet veya herhangi bir yazılım şirketi ile bağlantınız varsa) herhangi bir sayfayı, herhangi bir HTML dosyasını ve bu sitenin yapılması için kullanılan herhangi bir kodu göremezsiniz, hiçbir dosyayı indiremezsiniz. Internet sayfasının, içerdiği bütün bilgi, özel amaçlar içindir, ve yukarıda söylenen amaçlar dışında siteyi görebileceğiniz (inceleyebileceğiniz) anlamına gelmez. Eğer, bu koşulları kabul etmeden bu Internet sayfasına girerseniz, 1995’te Bill Clinton tarafından imzalanmış olan Internet gizlilik anlaşmasının 431.322.12 numaralı maddesini ihlal ediyorsunuz demektir.

Buradan elde ettiğiniz dosyaları saklayarak, Internet Sağlayıcı Servisimizi ve/veya servislerimizi veya şirketlerini tehdit EDEMEZSİNİZ, ve bu siteye üye olan, bu siteyi kullanan ve bu siteye giren herhangi birisini ya da aile bireyleri aleyhine DAVA AÇAMAZSINIZ. Bu siteye girmekle ve bu siteye girmeye devam etmekle açıkça yukarıda belirtilen tüm koşulları kabul etmiş sayılırsınız ve bütün uluslar arası İnternet kuralları ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre bu site içeriği hakkında, site, site kurucusu ve üyeleri aleyhine bir faaliyette bulunamaz, aleyhine dava açamaz, delil toplayamaz, şahitlik yapamaz, bu site aleyhine olabilecek hiçbir faaliyette bulunamazsınız.

EĞER BU ANLAŞMADA YUKARIDA BELİRLENEN MADDELERİ KABUL ETMİYORSANIZ, LÜTFEN BİR AN ÖNCE BU WEB SİTESİNİ TERK EDİN !!! BÜTÜN İNDİRDİĞİNİZ DOSYALAR, KURULUMLAR VE PROGRAMLAR BAŞLATMAK KENDİ SORUMLUĞUNUZ ALTINDADIR. HİÇBİR ŞEKİLDE www.efilmindir.com YÖNETİCİLERİ Server SAHİPLERİ SORUMLU TUTULAMAZ. Dikkatiniz için teşekkür ederiz.

WARNING: www.efilmindir.org does not store any files listed on its server.

WARNING: The owners of this Internet page located at the Internet address www.efilmindir.org (here in after – “Internet page”) and(or) the ISP(s) server are not prosecutable for the the way the contents of this Internet page are used. These files and all contents of this site are here for private purposes only and If you want to use a software for business purpose, please purchase it from your local retailer or software author. Nothing on this page is illegal the way it is. If you use this page for anything other than educational or entertainment purposes, we’re not held responsible for your actions or anything as a result of this page. If you want to use a software downloaded at the links published in the Internet page you must officially purchase it! Otherwise you are probably violating the laws of your country. If you have any problems with this Internet page or material the Internet page contains simply press “BACK” button of your browser. If you are affiliated with any government, or ANTI-Piracy group or any other related group or were formally a worker of one you CANNOT enter this web site, cannot access any of its files and you cannot view any of the HTML files and programme codes used for the creation of the Internet page. All the information the Internet page contains is private property and are not meant for viewing on any other purposes than said above. If you enter this Internet page without agreement to these terms you are violating clause 431.322.12 of the Internet Privacy Act signed by Bill Clinton in 1995 and that involves your being not entitled to threaten our ISP(s) or any person(s) or company storing these files, cannot prosecute any person(s) affiliated with this page which includes family, friends or individuals who run or enter this Internet page. By continuing to view this Internet page, you are expressly, unconditionally and impliedly agreeing to all the terms set above.

IF YOU DISAGREE TO ALL THE TERMS SET ABOVE YOU ARE NOT ENTITLED TO ENTER THIS INTERNET PAGE AND (OR) ACCESS THE CONTENTS OF THIS INTERNET PAGE BY ANY OTHER METHODS AS A WHOLE OR IN ANY PART!!! IF YOU DISAGREE TO ALL THE TERMS SET ABOVE YOU MUST LEAVE THIS INTERNET PAGE IMMEDIATELY!!! YOU PRODUCE ALL DOWNLOADS, INSTALLATIONS AND PROGRAMS STARTS AT YOUR OWN RISK!!!

Yorumlar

  1. Bağaturipi dedi ki:

    EGER KISI;HEM AKILLI HEMDE ÇALISKAN ISE TAKDIR ET, AKILLI DEGIL, ÇALISKAN ISE DIKKAT ET, AKILLI OLUP TEMBEL ISE IKAZ ET, HEM AKILSIZ HEM DE TEMBEL ISE IMHA ET!

  2. Tobuk dedi ki:

    Başka Ülkeleri Ne Kadar Çok Görürsem, Kendi Ülkemi O Kadar Çok Severim. MME.DE STAEL