Yaşlı Adam – A Score to Settle Sansürsüz Full İndir

Yaşlı Adam – A Score to Settle Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Yaşlı Adam – A Score to Settle

Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Gerilim

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 4.5

Filmin Yönetmeni: Shawn Ku

Filmin Oyuncuları: Benjamin Bratt, Ian Tracey, Karolina Wydra, Mohamed Karim, Nicolas Cage

Filmin Süresi: 103 Dakika

Yaşlı Adam – A Score to Settle Fragman İzle

Yaşlı Adam – A Score to Settle Özet ve Detaylar

Yaşlı Adam – A Score to Settle filminde; Frankie 19 yıl yattığı hapishaneden yakalandığı bir ölümcül hastalık sebebi ile çıkar. Çıktığında yıllar önce terk etmek zorunda kaldığı oğlu onu karşılar. Franklie, hapisten çıktıktan sonra ilk iş olarak çete üyesi iken sakladığı yüklüce parayı gömülü yerden alır. Bu para ile oğluyla beraber lüks bir otelde oda kiralar. Şimdi sıra gelmiştir intikam zamanına, çünkü hapse girerken çocuklarına bakacaklarına söz vermiş bir çete vardır. Fakat büyük oğlu öldürülmüştür.

Yaşlı Adam – A Score to Settle filminde; Kendisi de çete başının işlediği suçu üstlenmiş ve ondan içeri girmiştir. İlk işi oğlunun nasıl öldürüldüğünü ve sorumlusunun kimler olduğunu öğrenmeye gelmiştir. Bunun için çete içinde en çok güvendiği ve samimi olduğu arkadaşının yanına gider. Bu arkadaşı bu işten çete liderinin sorumlu olduğunu ve diğer iki çete üyesinin de yaptığını söyler. Frankie bu arada oğluna intikam peşinde koşmadığını, onsuz geçen vakti telafi etmek istediğini söyler. Frankie, Simon isminde bir hayat kadını ile beraber olur ve bu kadına duygusal olarak da bağlanır. Çete üyelerinden birini bulur konuştuktan sonra onu öldürür. Diğer çete üyesini de bulur ancak bu adam ondan kaçmayı başarır.

Yaşlı Adam – A Score to Settle filminde; Sonra çete liderinin yatırıldığı huzurevini bulur. burada gördüğü şey adam bitkisel hayattadır. Hasta bakıcı kadın adamın kaç yıldan beri orada yattığını ve sadece bir ziyaretçisinin düzenli olarak geldiğini söyler. Frankie çete liderinin yanından çıktıktan sonra çetenin diğer üyesi ona saldırır. Frankie bu saldırıda yara almasına rağmen adamı etkisiz hale getirmeyi başarmıştır. Şimdi esas iş bu işleri planlayan kişiden intikam almaktır. Frankie oğlunu öldüren kişiden intikam alabilecek mi? Simon ile duygusal ilişkisi devam edecek mi? Bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden Yaşlı Adam – A Score to Settle filmini indirip, sansürsüz, Türkçe dublaj, 1080p kalitesinde ve full olarak izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Yaşlı Adam – A Score to Settle Filminden Kareler

Yaşlı Adam - A Score to Settle Sansürsüz 4K İndir

Yaşlı Adam - A Score to Settle Sansürsüz 4K İndir

Yaşlı Adam - A Score to Settle Sansürsüz 4K İndir

 Benzer Filmler

Arapsaçı Sansürsüz Full İndir
Bir Aşk İki Hayat Sansürsüz Full İndir
Sibyl Filmi Sansürsüz Full İndir
Kış Uykusu Sansürsüz Full İndir