Yeşil Yol – The Green Mile Sansürsüz Full İndir

Yeşil Yol – The Green Mile Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Yeşil Yol – The Green Mile

Filmin Türü: Dram, Fantastik, Suç

Filmin Yılı: 1999 – ABD

IMDB: 8.5

Filmin Yönetmeni: Frank Darabont

Filmin Oyuncuları: David Morse, Michael Clarke Duncan, Patricia Clarkson, Sam Rockwell, Tom Hanks

Filmin Süresi: 189 Dakika

Yeşil Yol – The Green Mile Fragman İzle

Yeşil Yol – The Green Mile Özet ve Detaylar

Hapishane görevlisi ve bir mahkumun hikayesini anlatan bir filmdir. Aslen kitap uyarlaması olan bu film kitabın birebir uyarlamasını çok başarılı bir şekilde yansıtmıştır. Film şu şekildedir, bir hapishanede gardiyanlık yapan Paul’un görevi hücrelerinden alınan idam mahkumlarını, elektrikli sandalyenin bulunduğu ölüm odasına kadar olan millik bir yeşil yoldan götürmektir. Ve idam emrini uygulattırmaktadır. Paul bu yoldan yıllar boyunca idam mahkumu geçirmiştir. Ama bir mahkum vardır ki bu onu en çok etkileyen mahkumlardan biridir. O kişi John Coffey’dir.

John Coffey oldukça iri yapılı olan siyahi bir adamdır. John Coffey iki kızı öldürmek ile suçlanır. John mucizelere sahip bir adamdır. Çok ağır hastaların tüm hastalıklarını ağız yoluyla içine çekerek alır onları iyileştirir. Ve daha birçok mucizeye şahit etmiştir Paul ve hapishanedeki birçok çalışan ve mahkûma kendi masumluğunu inandırmıştır. Çünkü Jonh bir fareyi bile öldüremez ona merhamet gösteren biridir. Karanlıktan korkan, insanlara merhamet gösteren biridir. Paul onunla yakınlaştıkça beklenmedik yerlerden gelecek mucizelere inanmaya başlamıştır. Paul Jonh’un masumiyetinin, güzel karakterinin en farkında olan insanlardandır. Adaletsizlik üzerine kurulu bu düzende John  gibi bir saf ruhun yenilgiye uğradığını izleyeceğiz bu filmde.  Hüzün atmosferi baştan aşağı filmde şekil almış, dram oldukça fazladır. Sürükleyici bir yapıya sahip olan bu film üzerinden yıllar geçse bile hâlâ adından söz ettiriyor. Bu da onun ne kadar başarılı, kaliteli bir sinema filmi olduğuna işarettir. Sizleri düşündürecek, ağlatacak, sorgulattıracak bir amaçta çekilmiş ve bunu çok başarılı bir şekilde başarmıştır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Yeşil Yol – The Green Mile Filminden Kareler

Yeşil Yol - The Green Mile Sansürsüz Full İndir

Yeşil Yol - The Green Mile Sansürsüz Full İndir

Yeşil Yol - The Green Mile Sansürsüz Full İndir

 Benzer Filmler

Horse Girl Sansürsüz Full İndir
İsimsiz Katiller – Killers Anonymous Sansürsüz İndir
Kırk Yalan Sansürsüz İndir
Garez  – The Grudge  Sansürsüz İndir

Yorumlar

  1. ahmet dedi ki:

    pardon. cevaplar arasında gezinirken başka bir film altına yorum yazmışım. bu film için sıkıştırılmış dosyanın şifresini paylaşabilir misiniz?