Yırtıcı Kuşlar Sansürsüz Full İndir

Yırtıcı Kuşlar Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Yırtıcı Kuşlar – Harley Quinn: Birds of Prey 

Filmin Türü: Aksiyon, Macera, Suç

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB6.3

Filmin Yönetmeni: Cathy Yan

Filmin Oyuncuları: Cristin Milioti, Margaret Qualley, Margot Robbie, Mary Elizabeth Winstead, Sofia Boutella

Filmin Süresi: 109 Dakika

Yırtıcı Kuşlar Fragman İzle

Yırtıcı Kuşlar Özet ve Detaylar

Yırtıcı Kuşlar – Harley Quinn: Birds of Prey filminde; Harley Quin, Joker’in eski sevgilisi, Montoya başarılı bir polis dedektifi, Lance şarkı söyleyen kadın, Helena Bertinelli, Bertinelli ailesinden geriye kalmış tek insan. Bu dört kadın dört farklı karakterdedir. Harley Quin, Joker’den bulduğu destek sayesinde çok insanın canını yakmış bir suçludur. Montaya başarı polis olmasına rağmen başarılarını hep başkaları sahiplenmiş, hak ettiği ödülleri alamamış polistir. Lance iyi yürekli bir insandır. Helena ailesini öldürenlerden intikamını alan kadındır. Roman Sionis diğer adıyla Kara Maske zengin bir iş adamı, aynı zamanda insanların derisini yüzen gangasterdir. Bertinelli ailesinin servetini ele geçirmek için, anahtar elmasın peşindedir.

Yırtıcı Kuşlar – Harley Quinn: Birds of Prey filminde; Bu elması ele geçirirse bütün şehri komple ele geçireceğini düşünmektedir. Roman’ın adamları elması bulur. fakat küçük bir kız elması onlardan çalar. Polis bu kızı başka suçlardan göz altına alır. Roman, Quin’den hayatına karşılık bu elması almasını ister. Quin küçük kızı hapisten kaçırır. Fakat peşindeki düşmanlarından ve polisten kurtulmak için kızı Roman’a vermeye karar verir. Buluşma yerinde dört kadın bir yere gelir. Roman’ın adamı Jazz’ı Helena intikam için öldürmüştür. Buluşma yerinden ayrılacakları sırada Roman suçlular ordusu ile oraya gelir. Dört kadın bu saldırıdan kurtulabilmek için hep beraber hareket etmek zorundadırlar. Roman’ın saldırısından kurtulacaklar mı? Elmas ortaya çıkacak mı? Bu sorulara cevap bulabilmek için, Yırtıcı Kuşlar – Harley Quinn: Birds of Prey filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Yırtıcı Kuşlar Filminden Kareler

Yırtıcı Kuşlar Sansürsüz 4K İndir

Yırtıcı Kuşlar Sansürsüz 4K İndir

Yırtıcı Kuşlar Sansürsüz 4K İndir

 Benzer Filmler

Automata Filmi Sansürsüz Full İndir
Jurassic Attack – Dinazor Saldırısı Sansürsüz Full İndir
Dolittle Sansürsüz Full İndir
Dağ 2 Filmi Sansürsüz Full İndir

Yorumlar

  1. Doruk Kubilay ADIGÖZ dedi ki:

    Şifreyi verir misin ?