Zafer Bizimdir – We Are Marshall Filmi HD indir TR Dublaj

Zafer Bizimdir – We Are Marshall Filmi HD indir TR Dublaj
Sansürsüz Türkçe Full indir

Zafer Bizimdir - We Are Marshall Filmi HD indir TR Dublaj

Eğer neşelenmiyorsanız, nabzınızı ölçtürmelisiniz. Futbol öyle bir oyundur ki önce sizi devirir ve sonra da ayağa kalkmanızı bekler. Bir uçak kazası, Huntington’ın Batı Virginia kasabasını vurur, daha çok da Marshall Üniversitesini. Büyük uçak kazasında hemen hemen tüm futbol takımını ve teknik ekibini kaybeden Marshall Üniversitesi’ne Jack Lengyel gelir ve kimsenin istemediği o işi üstlenerek takımı tekrar bir araya toplar. Matthew McConaughey, Lengyel rolünde; zafer şansı yok denecek kadar az olan tecrübesiz oyuncuların enerjik ve sevecen koçu rolüyle göz dolduruyor.

Zafer Bizimdir - We Are Marshall Filmi HD indir TR Dublaj

Zafer Bizimdir – We Are Marshall filminde, spor hayatının oldukça etkili ve kaliteli bir şekilde ele alan dram filmidir. Zafer Bizimdir Türkçe dublaj indir seçeneği ile izleyebileceğiniz bu filmin konusu ise; 1970’de meydana gelen oldukça trajik bir uçak kazası tüm Amerika’yı derin bir üzüntüye boğmuştur. Ama bu kazan herkesten daha çok Huntington’ın Batı Virginia kasabasını derinden etkileyecektir. Özellikle kazada tüm futbol takımı ve teknik kadrosunu kaybeden Marshall Üniversitesini oldukça kötü günler geçirecektir.

Kazadan sonra tüm umutlarını kaybeden ve adeta havlu atan Marshall Üniversitesi’ne Jack Lengyel gelir ve herkesin üstlenmekten korktuğu görevin başına gelir. Üniversite takımını tekrar toplamak ve zaferler kazanmak istemektedir. Ama ortada en büyük sorun kazadan sonra kimsenin takıma katılmak istememesi ve herkesin hala içerisinde olan o acı ve umutsuzluk hissi olmaktadır. Jack her şeye rağmen pes etmeyerek tarihin en anlamlı şampiyonlukların birine imza atmak üzeredir.

Yaşanmış bir Uçak kazasının oldukça etkili bir şekilde senaryolaştırması ile oldukça ses getiren bir film olan Zafer Bizimdir Full HD indir seçeneği ile ailecek sorunsuz bir şekilde izleyebilirisiniz.

Film indir linklerimiz sürekli güncellenmektedir.

Film indir

Kırık Film İndir linki gördüğünüzde yorum bırakmayı unutmayınız.

Film indir

Torrent indir

Yerli ve yabancı filmleri Film İndir butonuna tıklayarak kolayca indirebilirsiniz.

Film indirBenzer Filmler

Dağ 2 Filmi Sansürsüz Full İndir
7.Koğuştaki Mucize Sansürsüz İndir
Tall Girl Türkçe Dublaj Full İndir
Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı Türkçe Dublaj Full İndir